Близько 9 тисяч українців оголосили в розшук через несплату аліментів

Читать на русском
Наразі на виконанні перебувають 497,1 тисячі виконавчих документів про стягнення аліментів.

За несплату аліментів у розшук оголосили 8 тисяч 778 українців.

Про це повідомила заступниця міністра юстиції України Світлана Глущенко, передає прес-служба відомства, пише «Слово і Діло».

«Наразі на виконанні перебувають 497,1 тисячі виконавчих документів про стягнення аліментів. При цьому з початку року це число зменшилося на 34,6 тисячі документів, тобто на 6,5% порівняно з початком року», – зазначила заступниця міністра.

Крім того, вона повідомила, що з початку року стягнуто понад 1,1 мільярда гривень аліментів. Із них 355 мільйонів гривень стягнуто завдяки застосуванню встановлених законом обмежень.

За словами Глущенко, з початку дії законодавчих нововведень, тобто з 6 лютого, державними виконавцями винесено 118 тисяч 140 постанов про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України, 119 тисяч 231 – в праві керувати транспортними засобами, 119 тисяч 116 – у праві користування зброєю, 119 тисяч 120 постанов про встановлення тимчасового обмеження боржника в праві полювання. Також судом винесено 528 постанов про накладення на боржника стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

Раніше Міністерство юстиції підготувало новий пакет законопроектів, які пропонують посилити відповідальність осіб, які ухиляються від сплати аліментів.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал