«Орєшнік» на стіл: що росія намагається довести Україні та Заходу
Росія запустила «Орєшнік» по Україні з метою шантажа Заходу та досягнення миру на власних умовах.
Вчора було відмовлено у перетині кордону приблизно 250 особам, з яких майже 90 через відсутність військово-облікового документа.
Бійці ЗСУ відійшли з Урожайного для збереження життів військовослужбовців через інтенсивні обстріли росіян.
Сусідами українських спортсменів у Парижі не будуть білоруси та росіяни, яких все ж таки допустили до змагань.
Росіяни продовжують мародерити на тимчасово окупованих територіях Донеччини. Окупанти планують виставити на продаж декілька ще не зачинених шахт.
За добу 17 липня ворог здійснив 3230 обстрілів позицій наших військ. Найгарячіше на Покровському напрямку.
Ввечері 17 липня над Києвом збили ворожий безпілотник. Пошкоджень внаслідок падіння уламків у столиці наразі не виявлено.
Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроєкт про скасування покарання за перше дезертирство. У разі повернення до служби військовим поновлять усі виплати.
У середу, 17 липня, росіяни обстріляли з безпілотників Запорізьку область. Поранено двох дітей та їхню матір.
Представники ТЦК можуть перебувати у пунктах пропуску на кордоні з Україною, проте це не означає, що вони видають повістки військовозобов'язаним.
НАБУ розпочало провадження щодо заступника директора ДБР Олександра Удовиченка. Він міг не внести у декларацію дані про елітну квартиру.
На Київщині ввечері в середу, 17 липня, сталися аварійні відключення електроенергії через грозу. Найбільше від стихії постраждали два райони.
У період з 18 травня по 16 липня майже 4,7 млн військовозобов'язаних оновили свої облікові дані, як того вимагало законодавство про мобілізацію.
Європейська комісія підтримала надання Україні майже 4,2 млрд євро в рамках програми макрофінансової допомоги Ukraine Facility.
Найактивніше дані в ЦНАП оновлювали у Київській, Львівській, Дніпропетровській областях, Києві, Одеській області.
Російська армія в ніч проти 17 липня знищила ракетою переправу через річку Оскол у Куп'янській громаді.
Чотири черги відключатимуть одночасно протягом шести годин у середу, 17 липня, повідомили енергетики.
З початку війни Сили оборони знищили 28 військових кораблів російської федерації. Такими даними поділилися у ВМС ЗСУ.
У Верховній раді анонсували запровадження економічної мобілізації. Вона стосуватиметься бізнесу.
Окупаційна армія росії завдала удару по місту Покровськ Донецької області. Внаслідок обстрілу було поранено 5 людей.
У Херсонській області, згідно з наказом коменданта, запровадили особливий режим в'їзду та виїзду на територію регіону.
Військовозобов'язані в Україні можуть оновити свої дані через застосунок Резерв+ та після 16 липня, але вже доведеться платити штраф.
Польща готується провести на кордоні масштабну операцію Безпечне Підляшшя. Вона розпочнеться 1 серпня.
В Україні зараз спостерігаються тенденції до поступового збільшення максимально високих температурних значень.
Керівництво НАТО призначило старшого представника Альянсу в Україні. Посаду отримав Патрік Тернер.
Європейський парламент засудив візит прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана в росію з так званою місією миру, і навпаки підтвердив підтримку України.
У середу, 17 липня, відбувся черговий обмін полоненими, внаслідок якого Україна повернула із російського полону ще 95 військових.
Уряд Німеччини має намір урізати фінансування постачання озброєнь Україні у 2025 році, повідомляє Reuters.
Військовозобов'язані зможуть дізнатися про штрафи за невчасне оновлення військово-облікових даних у застосунку Дія.
У Харкові зараз світла може не бути від 6 годин в окремих районах. Спека в місті вже побила чотири рекорди.
Автобус та вантажівка зіткнулися сьогодні вранці на Львівщині. Загинуло четверо людей, 7 травмованих.