Зеленський зазнає втрат. Колонка Леоніда Швеця
Протести на підтримку Федорова не могли не позначитися на показниках довіри до президента Зеленського.
Під час спільної операції 13-го Головного Управління військової контррозвідки СБУ з ВМС України було уражено два підсанкційні нафтові танкери Kairo та Virat.
Алеко Елісашвілі затримали вранці у суботу, 29 листопада, у Тбілісі. Поки невідомо про причину затримання.
Володимир Зеленський затвердив склад делегації, яка братиме участь у переговорах зі США. Головою став Рустем Умєров.
В ніч на 29 листопада підрозділи Сил оборони України завдали успішних ударів по декількох важливих об’єктах російського агресора.
У Києві продовжує зростати кількість постраждалих внаслідок масованого удару росіян у ніч проти 29 листопада.
У Чорному морі неподалік проливу Босфор сталися вибухи на двох танкерах, що належать до тіньового флоту росії.
Українська делегація у Штатах цими вихідними вестиме переговори з представниками команди президента Дональда Трампа. Місце Андрія Єрмака може зайняти Кирило Буданов.
Державний департамент президента США Дональда Трампа призупинив видачу віз усім особам, які подорожують з афганськими паспортами.
36 ракет та майже 600 дронів випустили росіяни вночі по Україні. Володимир Зеленський відреагував на атаку рф.
Ворог завдав масованого ракетно-дронового удару по об’єктах енергетичної інфраструктури в Києві та ще кількох областях України.
До 29 зросла кількість постраждалих внаслідок нічної атаки росіян на Київ. 19 із них перебувають у стаціонарах.
Афіпський НПЗ спеціалізується на переробці нафти, він задіяний у забезпеченні паливом російської окупаційної армії.
Загальні втрати ворога у живій силі станом на ранок 29 листопада становлять 1 мільйон 171 тисяча 700 осіб.
Російські дрони призвели до тимчасового припинення авіасполучення і посиленого контролю над безпекою у Молдові.
Єрмак за кілька годин після того, як подав у відставку на тлі обшуку у його помешканні, заявив що вирушає на фронт. Однак не уточнив у який спосіб.
У п'ятницю, 28 листопада, в Татарстані спалахнула пожежа на території особливої економічної зони Алабуга, де окупанти, серед іншого, збирають шахеди.
Глава Офісу президента Єрмак пішов у відставку за день до поїздки у США на переговори з командою Дональда Трампа щодо мирного плану.
У п'ятницю, 28 листопада, на військовому полігоні Ясне в Оренбурзькій області росії впала і вибухнула ракета. Ймовірно, це була МБР Сармат.
Дніпропетровська область знову опинилася під ударами окупаційної армії рф. Внаслідок ворожих обстрілів є загиблі та постраждалі.
Увечері у п'ятницю, 28 листопада, в Оболонському районі столиці пролунав сильний вибух, після чого почалася пожежа. Постраждалих немає.
У суботу, 28 листопада, графіки погодинних відключень світла діятимуть у всіх регіонах України. Причиною обмежень є наслідки ударів рф.
Президент Володимир Зеленський повідомив, що доручив СБУ проаналізувати ситуацію у правоохоронній системі та на місцевому рівні.
Міноборони повідомило, що тепер запросити відстрочку онлайн у застосунку Резерв+ зможуть особи, у яких мати чи батько має інвалідність І чи ІІ групи.
Від початку вторгнення росіяни, порушуючи Женевську конвенцію, вбили понад 300 бійців ЗСУ, які потрапили до них у полон. І це лише ті випадки, які вдалося встановити слідчим. Детальніше – на інфографіці.
Президент Володимир Зеленський заявив, що глава його Офісу Андрій Єрмак написав заяву про відставку на тлі проведення обшуків.
Адміністрація США готова визнати російський контроль над Кримом та іншими окупованими землями, щоб забезпечити угоду про завершення війни.
Укрзалізниця суттєво прискорила прямий поїзд №67/68 Київ-Варшава. Час у дорозі буде скорочено більш ніж на дві години.
Протягом вересня українці накопичили рекордні 598 мільйонів гривень у межах програми Національний кешбек, повідомили у Мінекономіки.
З 3 грудня у Києві працюватимуть офіційні ялинкові ярмарки. На них кияни матимуть змогу придбати натуральні хвойні дерева.
Російські військові у листопад розстріляли полоненого бійця ЗСУ в районі Гнатівки на Донеччині.