Бензоколонка без бензину: в росії розгортається паливна криза
На території росії спостерігається серйозний дефіцит пального. Причиною є українські удари по НПЗ, які є довгостроковою стратегією.
З 2026 року водії зможуть фіксувати ДТП без поліції та паперової роботи – додати фото, підтвердити дані та підписати документ через Дія.Підпис.
Україна у середу, 10 грудня, передала адміністрації американського лідера Дональда Трампа відповідь на останній проєкт мирного плану США.
Президент Зеленський провів розмову з представниками Верховної Ради щодо можливості проведення виборів під час воєнного стану.
Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україні сьогодні вдалося посилити повітряну складову Сил оборони.
Армія рф у середу, 10 грудня, завдала серії ударів по Нікопольському району Дніпропетровської області. Внаслідок атак постраждали двоє людей.
Морські дрони Служби безпеки України в середу, 10 грудня, атакували нафтовий танкер Dashan зі складу тіньового флоту росії.
Прем'єр Британії, президент Франції та канцлер Німеччини 10 грудня провели телефонну розмову з американським лідером Дональдом Трампом.
Від початку року над Литвою зафіксували 623 повітряні кулі, які залетіли з Білорусі. Найчастіше у кулях переправляють контрабанду, але через потенційну небезпеку наявності таких об'єктів у повітрі Литві доводиться зупиняти авіасполучення. Докладніше – на інфографіці.
Виробничі потужності компанії Fire Point, яка створює далекобійні ракети Фламінго, двічі ставали ціллю російських ударів.
У середу, 11 грудня, обмеження споживання електроенергії діятимуть у всіх регіонах України протягом всієї доби.
Президент Володимир Зеленський у середу, 10 грудня, підписав закон про державний бюджет України на 2026 рік.
Окупаційні війська рф в середу, 10 грудня, завдали чергового удару по Херсону. Під обстрілом опинився медичний заклад.
Бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що на фігуранта справи про корупцію в енергетичній сфері Тимура Міндіча скоїли замах в Ізраїлі.
У НАТО немає жодного плану дій на випадок, якщо Сполучені Штати вирішать скоротити свою участь або навіть вийти з Альянсу.
Директор Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов може фігурувати на оприлюднених НАБУ аудіозаписах у справі про масштабну корупцію в енергетиці.
Поліція встановила, що загиблий Дмитро Каденюк упродовж тривалого часу мав депресивні розлади, що відображалось на його поведінці.
Суд в іспанській провінції Аліканте тимчасово закрив кримінальне провадження щодо вбивства російського пілота-дезертира Максима Кузьмінова.
В Офісі генпрокурора підтвердили, що статистичні дані про кримінальні правопорушення, пов’язані із СЗЧ військовими та дезертирством, були закриті невипадково.
Якими були очікувані та реальні доходи від митних платежів у 2019-2025 роках – на інфографіці Слово і діло.
Україна працює з партнерами зі США і Європи над документами щодо мирного врегулювання, гарантій безпеки і відновлення.
Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий до президентських виборів та до змін у законодавстві про голосування під час воєнного стану, тому чекатиме пропозицій від парламенту.
Росіяни залучили для ураження 3313 дронів-камікадзе та здійснили 2994 обстріли позицій українських військ і населених пунктів.
Президент США Дональд Трамп хоче, щоб український лідер дав відповідь щодо мирного плану протягом кількох найближчих днів.
Влада Британії ввела санкції проти семи осіб, які підтримують вторгнення росії і просувають політику, спрямовану на дестабілізацію України.
Засідання суду у справах Ігоря Коломойського перенесли вже тричі після його обіцянки зробити «гучні заяви» у справі Міндіча та про корупцію в оточенні президента. Детальніше про ці випадки – на інфографіці.
Суд обрав запобіжний захід народній депутатці Анні Скороход – їй призначили заставу у вигляді 3 мільйонів гривень.
Кабінет міністрів на засіданні у вівторок, 9 грудня, ухвалив низку рішень, які мають покращити ситуацію в енергетичній сфері.
У середу, 10 грудня, по всій Україні діятимуть як погодинні графіки відключення світла, так і обмеження потужності для бізнесу.
Уряд Японії не відмовлявся від пропозиції Європейського Союзу щодо використання російських активів на користь України.
Президент Зеленський повідомив, що Україна завершує роботу над оновленим пакетом пропозицій щодо мирного врегулювання та незабаром передасть його США.