Еволюція, а не революція: перші кроки Михайла Драпатого
Михайло Драпатий продовжує ключові напрацювання, започатковані за попереднього військового керівництва. Колонка Дениса Поповича
Принц Гаррі відвідав Україну з неанонсованим візитом та зустрівся з ветеранами війни, які проходять реабілітацію після поранень.
Уряд Ірану може вислати з країни всіх представників МАГАТЕ, якщо США продовжать тиснути на Тегеран у питанні ядерної програми.
Ставка американського мита на імпорт товарів з Китаю зараз фактично становить не 125%, як заявлялося раніше, а 145%.
Кількість загиблих внаслідок обвалення даху у нічному клубі в Домініканській Республіці збільшилася до 218 осіб.
Влада Британії ввела санкції проти чотирьох високопосадовців грузинських чиновників за порушення прав людини під час мітингів.
Американська компанія Apple таємно перевезла 600 тонн iPhone з Індії до Сполучених Штатів, щоб уникнути високих мит.
МЗС Китаю не має даних про 155 громадян КНР, які, за словами президента України Володимира Зеленського, воюють на боці росії.
США та росія провели обмін ув'язненими в Абу-Дабі. Росія відпустила Ксенію Кареліну, США – Артура Петрова.
На рішення Трампа призупинити введення масштабних мит проти інших країн вплинуло занепокоєння в Мінфіні США щодо ситуації на ринку облігацій.
Число жертв обвалення даху нічного клубу в Домінікані зросло до 184 людей. Рятувальники продовжують роботи.
Китай та ЄС домовилися про відновлення торговельного діалогу та співпрацю на тлі нових мит США.
Президент США Дональд Трамп підписав указ про спрощення експорту американської зброї за кордон, доручивши переглянути чинні правила.
Кількість жертв трагедії в нічному клубі Jet Set у столиці Домініканської Республіки зросла до 124 осіб. Це одна з наймасштабніших катастроф в історії країни.
Уряд Німеччини запровадив тимчасову заборону на прийом біженців за програмою ООН. Українських громадян це рішення не торкнеться.
Курс китайського юань до долара за підсумками торгів 9 квітня опустився до найнижчого рівня за останні 17 років.
У столиці Домініканської Республіки щонайменше 113 людей загинули внаслідок обвалення даху у нічному клубі.
Китай підвищив мита на американські товари з 34 до 84 відсотків, заявили в Міністерстві фінансів країни.
Американці найближчими місяцями зіткнуться зі зростанням цін на вироби зі шкіри, одяг, меблі та побутову електроніку.
Нафта марки Brent різко подешевшала сьогодні, майже на чотири відсотки – до 60,4 доларів за барель.
Дональд Трамп заявив, що інші країни дзвонять йому і цілують у зад, щоб укласти угоду про зниження мит.
Власні статки президента США Дональда Трампа зменшилися на 500 млн доларів за кілька днів через введені ним мита.
Дональд Трамп заявив, що США скоротять витрати на трильйон доларів. Скорочення витрат буде внесено до відповідного законопроєкту.
Президент Венесуели Ніколас Мадуро підписав указ про надзвичайний економічний стан у країні на 60 днів.
У Державному департамені США відреагували на полонених китайців, які воювали на боці рф і були взяті у полон українськими бійцями.
Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати щоденно заробляють 2 мільярди доларів завдяки новим митам, які ввів американський президент.
У столиці Домініканської Республіки обвалився дах нічного клубу під час концерту. За офіційними даними, загинули щонайменше 66 людей, ще понад 160 отримали поранення.
У четвер, 10 квітня, делегації США та росії вдруге зустрінуться у Стамбулі для переговорів щодо відновлення роботи дипломатичних відомств.
Адміністрація США ухвалила рішення запровадити додаткові мита для Китаю у розмірі 104%. Вони набудуть чинності вже з 9 квітня.
Чисельність збройних сил Ірану становить приблизно 600 тисяч осіб. В 2024 році на військові витрати було направлено близько 8 млрд доларів.
Сполучені Штати проведуть передислокацію американського військового обладнання та персоналу з хабу допомоги Україні в Ясьонці.