«Орєшнік» на стіл: що росія намагається довести Україні та Заходу
Росія запустила «Орєшнік» по Україні з метою шантажа Заходу та досягнення миру на власних умовах.
Столичний Печерський райсуд узяв під варту головного архітектора Харкова, а його заступника посадив під домашній арешт.
«Слово і Діло» підготувало огляд найважливіших обіцянок, які міністри повинні виконати протягом літа.
Національний банк України розглядає можливість випуску електронної гривні на базі інноваційних технологій.
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман прогнозує зростання середньої зарплати до 7 тисяч гривень в поточному році і до 10 тисяч – в середньостроковій перспективі.
Гройсман дорікнув меру Львова за нездатність самостійно вирішити проблему накопичення сміття в місті.
Журналіст Денис Попович розповів, як називатиметься антитерористична операція на сході України.
Кабінет міністрів України продовжив дію режиму надзвичайного стану в українській енергосистемі ще на місяць - до 17 липня.
На переможців чекають спеціальна перевірка і поліграф. Лише після цього розпорядженням директора НАБУ їх зможуть призначити на посади.
Державна дума Російської Федерації прийняла в третьому читанні законопроект про масове розселення і знесення житлових будинків в Москві за програмою реновації.
14 червня на засіданні Кабміну була вперше прийнята бюджетна резюлюція на три роки вперед. Про це заявив прем'є-міністр Володимир Гройсман.
Директор військових програм Центру Разумкова пояснив, з чим може бути пов'язана заява Турчинова про необхідність завершити АТО. Досі українські політики відмовлялися від таких заходів.
Міністр інфраструктури Володимир Омелян розкритикував запуск «Укрзалізницею» сполучення з болгарською Варною.
На думку корпорації, такі претензії з боку ФНС Росії є спробою стягнути з Roshen додаткові податки у свій бюджет.
Прикордонники затримали на контрольному пункті «Чонгар» на адмінкордоні з окупованим РФ Кримом жінку з виданими окупаційними властями ОРДЛО документами.
Народний депутат Леонід Ємець заявив, що Кабмін Японії почала роботу над скасуванням віз для українців.
Європарламент, Єврокомісія і Мальтійське представництво погодили квоти для українських сільгосптоварів, причому частина раніше скасованих квот була відновлена.
Політичний експерт розповів, чи матимуть наслідки протестні настрої в РФ для президента Росії.
Наведений Мінкультом звіт спростовує дані деяких соціологічних фірм про те, що рівень підтримки УПЦ серед населення України нібито знижується в порівнянні з розкольниками і уніатами.
Глава уряду зазначив, що загалом фронт робіт з ремонту доріг величезний, однак висловив упевненість, що українські дороги таки будуть «першокласними».
Спостерігачі місії ОБСЄ виявили свіжі сліди гусениць танка Т-72 біля контрольованого бойовиками села Пікуза.
У Києві на хабарі в 285 тис.грн. затримали оперуповноваженого відділу по боротьбі з незаконною легалізацією іноземців.
Російські комерційні структури продовжують злочинну комерційну діяльність на окупованих територіях Донбасу, діючи через неконтрольовані Україною ділянки кордону.
Власні надходження Пенсійного фонду України в січні-травнем 2017 року склали 58,6 мільярда гривень.
З 14 червня вступив в силу закон, прийнятий Верховною Радою 17 травня, про участь органу опіки при виселенні дитини.
Глава Єдиного координаційного центру «Донбас» розповів, чи знайдеться підтримка у Раді для запропонованих законопроектів про статус ОРДЛО.
За даними джерел, державна нафтокомпанія Саудівської Аравії Saudi Arabian Oil Co. оцінює обсяг червневого експорту нафти в США в менш 1 млн барелів на добу.
У прес-центрі штабу Антитерористичної операції розповіли про ситуацію поблизу лінії розмежування за 13 червня.
РФ блокує українські сайти, що дають можливість вивчати українську мову, літературу, історію і готується до вступу в українські вищі навчальні заклади.
Дві сотні пожежників намагаються загасити загоряння, що сталося 14 червня о одному з 27-поверхових житлових будинків в західній частині Лондона.