Примусовий сеанс. Колонка Леоніда Швеця
Колумніст Леонід Швець називає строк 47-го президента США Дональда Трампа примусовим сеансом прокачування самоповаги для світових лідерів. Детальніше – в колонці для «Слово і діло».
Внаслідок нічного комбінованого удару рф по Києву загинули 12 осіб, ще 48 отримали поранення. Рятувальники продовжують роботи на місцях руйнувань.
У Києві внаслідок нічної атаки російських військ тимчасово перекрито низку вулиць та змінено рух громадського транспорту.
Німецькі слідчі ідентифікували учасників групи, причетної до вибухів на газопроводах «Північні потоки». Видано ордери на арешт шести громадян України.
Російський удар по Києву у ніч на 28 серпня забрав життя щонайменше 8 людей, серед них дитина. Зеленський вкотре закликав світ відреагувати та посилити санкції проти рф.
У ніч на 28 серпня ворог атакував критичну інфраструктуру Вінниччини. Внаслідок обстрілу знеструмлено 29 населених пунктів.
У ніч на 28 серпня росіяни завдали удару по парку швидкісних поїздів «Інтерсіті+». Один склад суттєво пошкоджено. Через руйнування інфраструктури затримуються понад десять рейсів.
У ніч на 28 серпня росіяни атакували Київ дронами та ракетами. Пошкоджені понад 20 локацій у різних районах столиці, зруйновані житлові будинки. Загинули 4 людини, серед них двоє дітей, ще 38 отримали поранення.
З моменту старту програми українці подали 97 638 заяв, з яких 1 655 були відхилені через різні причини, зокрема, перебування за кордоном або невідповідність даних у реєстрах.
Російські окупаційні війська у середу, 27 серпня, вдарили по Успенівці та Червонодніпровці Запорізької області, внаслідок чого відомо про щонайменше чотирьох поранених.
На урядовому порталі оприлюднили постанову про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України, яка дозволяє виїзд з України чоловікам віком від 18 до 22 років включно.
Кабінет міністрів розширив програму єВідновлення на внутрішньо переміщених осіб, які втратили житло на тимчасово окупованих територіях.
Програма збереження репродуктивних клітин військових діє безоплатно протягом воєнного стану та ще пів року після його завершення. Послуга доступна у 18 медичних закладах України. Детальніше – на інфографіці.
Варшава готує альтернативний проєкт закону щодо допомоги українцям, що гарантує виплату допомоги іноземцям за умови їх працевлаштування в Польщі.
Прокуратура подала цивільний позов до посадовця столичного управління стратегічних розслідувань поліції.
Демократична Республіка Конго офіційно долучилася до Міжнародної коаліції з повернення українських дітей.
У центральній міській лікарні Івано-Франківська введено обов’язкове носіння масок через зростання випадків COVID-19.
Тенденція нових випадків коронавірусу знову демонструє зростання. Найбільше хворих – у Києві, а в Одесі та Рівному запровадили масковий режим у деяких лікарнях. Детальніше про ситуацію – на інфографіці.
Касаційна інстанція відкрила провадження і зупинила виконання рішення про цивільну конфіскацію майна.
У ніч на 27 серпня росія атакувала дронами об’єкти енергетики та газотранспортної інфраструктури в Сумській, Полтавській, Донецькій, Чернігівській, Харківській та Запорізькій областях.
Антикорупційний суд розгляде угоду зі слідством, на яку пішов колишній працівник органу економічної безпеки.
Для виїзду за кордон чоловікам віком від 18 до 22 років необхідно мати військово-обліковий документ у паперовій або електронній формі.
Антикорупційний суд підтримав угоду зі слідством, на яку пішов один із захисників та місцевий житель.
Вночі 27 серпня російські війська вдарили по енергетичному підприємству у Полтавській області. Внаслідок атаки сталися знеструмлення.
Вранці 27 серпня росія обстріляла Херсон з артилерії. Загинула 81-річна жінка, ще одна отримала поранення.