Примус росії до миру: перші підсумки 40-денної операції
За 40 днів безперервних ударів російську федерацію не вдалося примусити до мирних переговорів.
Апеляційна інстанція підтримав клопотання про продовження строку дії запобіжного заходу застосованого до обвинувачених.
Антикорупційний суд не побачив проблем у складеному прокурором САП обвинувальному акті стосовно колишнього першого віце-прем'єр-міністра.
Антикорупційний суд підтримав клопотання детектива НАБУ про обрання заочного запобіжного заходу підозрюваному організатору справи.
Антикорупційний суд отримав обвинувальний акт від прокурора САП стосовно українського олігарха, який переховується за кордоном.
Антикорупційний суд підтримав клопотання прокурора САП про продовження строку дії запобіжного заходу обвинуваченому.
Антикорупційний суд завершив проведення підготовчого засідання у справі керівника приватної компанії у спробі підкупу.
Антикорупційний суд не побачив підстав для зміни запобіжного заходу, обраному колишньому помічнику ексчлена парламенту.
Антикорупційний суд частково підтримав клопотання детектива НАБУ про застосування запобіжного заходу до підозрюваного.
Апеляційна інстанція не побачила підстав для зміни суду, який буде розглядати скандальну справу про багатомільярдні збитки.
Пропонується підвищити виплати за знищену російську техніку та ввести додаткові винагороди для командирів військових, які знищили техніку.
Антикорупційний суд частково підтримав клопотання детектива НАБУ про застосування запобіжного заходу до підозрюваного.
НАБУ та САП викрили керівницю апарату Харківської ОВА у заволодінні 15,2 млн гривень бюджетних коштів.
Росіянина Олега Дерипаску підозрюють у привласненні, розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.
Судді Олексію Тандиру, який на блокпосту збив нацгвардійця, продовжили арешт до 12 квітня.
Антикорупційний суд завершив проведення підготовчого засідання за обвинуваченням колишнього керівника лісгоспу.
Антикорупційний суд затвердив угоду зі слідством, укладену з суддею у відставці з Львівської області.
Антикорупційний суд завершив проведення підготовчого засідання у справі за обвинуваченням колишнього члена парламенту.
Апеляційна інстанція побачила підстави для пом'якшення запобіжного заходу, обраного колишньому очільнику облради.
Антикорупційні органи правопорядку запідозрили ще одного колишнього члена парламенту, який отримував компенсацію з держбюджету.
Для стеження за літаками ЗСУ російський агент оселився у орендованій квартирі поблизу аеродрому під Києвом.
У Нацполіції заявили, що умовний термін за ухилення від мобілізації не завадить призову до лав ЗСУ.
Апеляційна інстанція відмовила в задоволенні клопотання захисника обвинуваченого про направлення обвинувального акту за підсудністю.