Король цифрових систем: що робитиме Федоров на посаді міністра оборони
Михайло Федоров готує інновації, але йому буде важко діяти без підтримки керівництва держави.
Польща вже отримала підтверджену інформацію про те, що США зупинили постачання військової допомоги Україні через хаб у районі Жешува.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль підтвердив готовність підписати підготовлену угоду з Америкою будь-якої миті.
Трамп під час телефонної розмови з путіним попросив його виступити посередником у переговорах із Іраном. За інформацією ЗМІ, путін погодився.
Антикорупційний суд отримав обвинувальний акт стосовно колишнього члена парламенту, який наразі перебуває за кордоном.
Радник ОПУ Михайло Подоляк назвав три ключові кроки щодо компенсації призупинення військової допомоги від США.
Антикорупційна прокуратура подала цивільний позов до Самбірського міського голови та його доньки щодо автівки.
Австралія готова розглянути участь у миротворчій місії в Україні, повідомив прем'єр-міністр.
Антикорупційний суд завершив проведення підготовчого засідання за обвинуваченням особи у спробі підкупу посадовця.
Урсула фон дер Ляєн представила план переозброєння Європи, який дозволить мобілізувати близько 800 млрд євро оборонних витрат та допоможе посилити підтримку України.
Антикорупційний суд не побачив підстав для закриття справи за обвинуваченням колишнього члена парламенту та інших.
Євросоюз призупиняє розробку нового пакету військової допомоги Україні на 20 млрд євро через Угорщину.
Франція запропонувала європейським союзникам використати заморожені російські активи для забезпечення гарантій безпеки для України у разі перемир'я.
Зупинка військової допомоги США першочергово буде стосуватися ракет до ППО, боєприпасів до HIMARS та артилерії.
Президент США підписав указ про підвищення з 10% до 20% митних тарифів на імпорт товарів з Китаю.
Президент США розпорядився поставити на паузу всю американську військову допомогу Україні, після суперечки із Володимиром Зеленським в Білому домі.
У США заявили про досягнуту нову домовленість щодо підписання угоди про надра між урядами України та США. За словами американського конгресмена, вона буде підписана найближчим часом.
Трамп зазначив, що поки не обговорював зупинку військової допомоги для України, а також він не вважає втраченою угоду про українські копалини.
Міністр торгівлі США запевнив, що президент Дональд Трамп не має наміру втручатися в українську політику чи вимагати відставки Зеленського.
Зеленський на тлі критичної заяви Трампа сказав, що миру потрібно домогтися якнайшвидше. Він висловив сподівання на допомогу США.
Фіцо заявив, що заблокує рішення саміту ЄС щодо допомоги Україні, якщо блок не розгляне питання відновлення транзиту російського газу.
Трамп висловив невдоволення нещодавньою заявою українського лідера Володимира Зеленського про те, що до завершення війни ще дуже далеко.