Угода недосяжна: чому у Трампа нічого не вийшло з Україною
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп не розуміє справжніх причин, чому росія напала на Україну.
Залужний розповів, що раніше Румунія просила його не озвучувати, що на їхній території впали російські дрони.
Антикорупційний суд підтримав клопотання прокурора САП про продовження строку дії заходу забезпечення у справі.
На інфографіці – як часто під час повномасштабної війни з'являлися чутки про звільнення головнокомандувача ЗСУ.
Апеляційна інстанція підтвердила рішення про конфіскацію у цивільному порядку транспортного засобу посадовця.
Суд підтримав угоду зі слідством, на яку пішов колишній заступник керівника столичного комунального підприємства.
У Білому домі залучили Департамент ефективності Ілона Маска до з’ясування обставин того, як головного редактора The Atlantic помилково додали у чат топ-посадовців адміністрації Трампа у Signal.
Радник Трампа з нацбезпеки Майк Волц визнав свою відповідальність за помилкову появу у чаті Signal головного редактора The Atlantic. Але при цьому він образив журналіста.
Президент США Дональд Трамп припустив , що росія навмисно зволікає з угодою про припинення вогню.
Віцепрезидент Джей Ді Венс цього тижня відвідає Гренландію, де нині перебуває його дружина. Метою візиту стане оцінка ступеня безпеки народу країни та зовнішніх загроз.
Ввечері 25 березня в аеропорту Кишинева була затримана голова (башкан) Гагаузької автономії Молдови Євгенія Гуцул.
На думку президента Зеленського, від припинення вогню до угоди щодо миру буде невеликий період можливостей, адже Кремль постійно порушує домовленості.
Дональд Трамп заявив про великий прогрес на переговорах США з Україною та росією, а також розповів, чи можуть Сполучені Штати зняти частину санкції з рф.
Російська сторона вже почала маніпулювати домовленостями, досягнутими у рамках переговорів із США. Про це повідомив президент Зеленський.
Зеленський прокоментував слова Віткоффа про те, що референдуми на ТОТ показали нібито бажання місцевих жителів бути під контролем росії.
США запропонували Україні нову угоду про копалини. Документ у разі підписання потрібно буде ратифікувати у парламенті.
В рф заявили, що перемир'я в Чорному морі почне діяти лише після зняття санкцій з Россільгоспбанку та інших російських фінансових організацій.
ВАКС визнав винним народного депутата Анатолія Гунька у корупційній справі. Його засудили до семи років позбавлення волі.
Міністр оборони України Рустем Умєров та Білий дім підбили підсумки технічних консультацій у Саудівській Аравії.
Президент США підтримав свого радника Майка Волца після того, як той випадково додав журналіста до конфіденційного чату.