Огляди сторінка 193

25 березня, 2020

Кілька українських політиків заражені коронавірусом: що пишуть у соцмережах

На коронавірус захворіли кілька народних депутатів і колишній глава Служби безпеки України.

24 березня, 2020

ЦВК назвала переможця на довиборах до Ради, а у нардепа Рудика виявили коронавірус. Головне за день

ЦВК назвала переможця на довиборах в Раду, а у нардепа Рудика виявили коронавірус. Кабмін погасив борги перед шахтарями.

23 березня, 2020

Кабмін заборонив українцям залишати країну, а у нардепа виявили коронавірус. Головне за день

Кабмін заборонив українцям залишати країну, а у нардепа виявили коронавірус. Кабмін оголосив надзвичайну ситуацію ще в трьох областях.

22 березня, 2020

У Києві зафіксували нові випадки коронавірусу, ще в двох областях України запровадили режим НС. Головне за вихідні

У Києві зафіксували сім нових випадків коронавірусу, ще в двох областях України запровадили режим НС.

20 березня, 2020

В Україні зросла кількість заражених коронавірусом, в Києві та двох областях оголосили режим НС. Головне за день

В Україні зросла кількість заражених коронавірусом, в Києві та двох областях оголосили режим НС.

19 березня, 2020

США заявили про початок фінансової кризи, а в Україні з'явилася нова жертва коронавірусу. Головне за день

США заявили про початок фінансової кризи, а в Україні з'явилася нова жертва коронавірусу. РФ евакуює своїх громадян з України.

18 березня, 2020

У нардепа Шахова виявили коронавірус, а в Київській області запровадилии режим НС. Головне за день

У нардепа Шахова виявили коронавірус, а в Київській області ввели режим НС. Кабмін спростив перетин адмінкордону з Кримом.

Нардеп Шахов хворий на коронавірус: реакція соцмереж

Нардеп Сергій Шахов хворий на коронавірус. Як на це відреагували в соціальних мережах, у добірці Слово і Діло.

17 березня, 2020

Рада призначила Венедіктову генпрокурором, а в Україні зафіксовані нові випадки коронавірусу. Головне за день

Рада призначила Венедіктову генпрокурором, а в Україні зафіксовані нові випадки коронавірусу.

16 березня, 2020

Нові дані про хворих на Covid-19 в Україні і посилення карантину. Головне за день

Covid-19 в Україні. У Києві зафіксовано 2 випадки коронавірусу. Наразі в Україні 7 підтверджених випадків інфікування. Зеленський просить Кабмін зупинити міжміське сполучення й роботу метро та пропонує запровадити режим НС у 2 областях.