Війна – не новина, новина – не війна. Колонка Леоніда Швеця
Війна росії проти України може затягтися до кінця каденції Трампа. Передумови – у роздумах Леоніда Швеця.
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що атака України на розподільчу станцію нафтопроводу «Дружба» ставить під загрозу енергетичну безпеку Угорщини.
Велика Британія відмовилася від масштабного військового контингенту в Україні, запропонувавши альтернативні заходи підтримки, зокрема повітряне патрулювання, підготовку військ тощо.
Колегія суддів завершила розгляд справи за обвинуваченням колишнього працівника кіностудії та директора фірми.
Минулої ночi російські війська атакували Україну 45 безпілотниками та двома зенітними ракетами. Силам ППО вдалося знешкодили 24 повiтряні цiлі.
У середу, 13 серпня, курс Bitcoin вперше в історії перевищив позначку $123 500. Зростання криптовалюти відбувається на тлі сприятливого законодавчого клімату у США.
Президент Володимир Зеленський вранці 14 серпня проведе зустріч із прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером у Лондоні.
У Новому-Саді та інших містах Сербії тривають зіткнення між антиурядовими протестувальниками та прихильниками президента Вучича. Поліція застосовує сльозогінний газ, десятки людей отримали поранення.
Президент США Дональд Трамп планує запропонувати володимиру путіну доступ до рідкоземельних металів та природних ресурсів Аляски, щоб заохотити до завершення війни в Україні.
За минулу добу, 13 серпня, українські захисники ліквідували на фронті ще 990 російських солдатів. Загальні втрати російської армії в Україні становлять 1 мільйон 67 тисяч 100 осіб.
У ніч на 14 серпня у Волгограді пролунала серія вибухів під час атаки дронів. Ймовiрно, атакований НПЗ «ЛУКОЙЛ-Волгограднефтепереработка». Там почалась масштабна пожежа.
Президент США Дональд Трамп заявив, що на зустрічі з володимиром путіним наполягатиме на безумовному припиненні вогню.
Під час шостого засідання коаліції охочих лідери країн-партнерів підтримали ініціативи президента США Дональда Трампа, заявив Зеленський.
Під час розмови з європейськими лідерами Трамп виступив проти залучення НАТО до процесу надання гарантій для України, заявив Макрон.
Уряд Німеччини внесе 500 мільйонів доларів на ініціативу НАТО з постачання Україні зброї американського виробництва.
Уряд затвердив пакет рішень для підтримки 238 прифронтових громад у 10 областях. Програма включає п'ять напрямків.
Президент США заявив, що буде готовий організувати тристоронню зустріч із Зеленським та путіним, якщо переговори на Алясці пройдуть успішно.
Мерц заявив, що Україна готова обговорювати територіальні питання, але про визнання суверенітету росії над окупованими землями не йдеться.
Адміністрація президента США працює над організацією тристоронньої зустрічі Трампа із Зеленським та путіним, повідомляють ЗМІ.
Російські окупанти у середу, 13 серпня, атакували дронами легкове авто та карету швидкої на Херсонщині та в Донецькій області, внаслідок чого є жертви та поранені.
За словами Макрона, Трамп заявив європейським лідерам, що будь-які питання територій обов'язково будуть обговорюватися з Україною.
Президент Володимир Зеленський оголосив про узгодження п’яти спільних принципів щодо завершення війни в Україні перед переговорами Дональда Трампа і володимир путіна.
Росія досі не досягла стратегічних цілей на сході України. При цьому до кінця літа ворог ставить за мету захоплення низки міст Донеччини.
У Трампа не виключають можливе запровадження санкцій або вторинних тарифів, якщо його зустріч з путіним не дасть позитивних результатів.
Адміністрація США продовжуватиме продавати Україні зброю через механізми НАТО незалежно від того, чим закінчаться переговори Трампа з путіним.
Вручення оновленої підозри активісту Віталію Шабуніну пов'язане насамперед із новими обставинами у справі його командира.
У Білорусі заявили, що на спільних з росією військових навчаннях Захід-2025 відпрацьовуватиметься планування застосування ядерної зброї та ракетного комплексу середньої дальності Орєшнік.
В рамках ініціативи Bring Kids Back UA на підконтрольну Україні територію вдалося повернути ще одну групу дітей, які мешкали в окупації.
Армія рф у липні 2025 року встановила новий рекорд щодо дронових ударів по Україні, випустивши 6200 безпілотників.
Слідчий суддя в черговий раз підтримав клопотання прокурора САП щодо запобіжного заходу трьох фігурантів справи.
На Донеччині оголосили примусову евакуацію сімей з дітьми з 14 населених пунктів Білозерської та Добропільської громад. Влада організовує безпечне розміщення дітей та їхніх родин.