Харків накопичив найбільші борги за електроенергію та газ в Україні – заборгованість міста перед державою становить понад 30 мільярдів гривень.
Про це заявив міністр енергетики Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді.
Як зросла заборгованість українців за комуналку на четвертий рік великої війниЗаборгованість українців за період російського вторгнення зросла за опалення, гарячу та холодну воду, електроенергію, квартплату. Наразі загальний борг – понад 106 млрд грн. Детальніше – на інфографіці.
За його словами, попри високий рівень оплати з боку населення, фінансові зобов'язання самих комунальних підприємств залишаються значними. Зокрема, жителі Харкова та області оплачують близько 98% рахунків за послуги, однак це не перекриває накопичені борги.
«На жаль, місто Харків, харківські комунальні підприємства мають заборгованість перед державними підприємствами в сумі: за електроенергію – майже 8 мільярдів гривень, за газ – 23 мільярди гривень», – сказав Шмигаль.
Міністр додав, що ці показники формують найбільшу частину боргів перед державними енергетичними компаніями в Україні.
Нагадаємо, нещодавно українцям зробили перерахунок за комунальні послуги у зв'язку з ворожими атаками рф. Уряд зобов'язав скасувати платежів на 36,4 млн гривень.
А раніше «Слово і діло» розповідало, як відрізняються тарифи на теплопостачання для населення в різних містах України.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS
та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»