Спостерігайте за вусатим. Колонка Леоніда Швеця
Останнім часом помітно змінилася риторика та дипломатична активність Олександра Лукашенка, зокрема і щодо путінської росії.
Президент Володимир Зеленський оцінив перебіг контрнаступальної операції ЗСУ у Харківській області.
Росія перекинула низку підрозділів своєї окупаційної армії з Харківської області на Курський напрямок.
Після початку наступу ЗСУ у Курській області Білорусь перекинула до кордону з Україною щонайменше тисячу військових.
Окупанти вдарили по центральній частині Купʼянська-Вузлового, двоє людей загинули і щонаймеше двоє - поранені.
У колонії суворого режиму №19 Волгоградської області рф ув'язнені захопили заручників, кількох із них уже вбито При цьому, нападники вже вимагають гроші й гелікоптер.
Наразі ЗАЕС зʼєднана з українською енергосистемою лише однією лінією електропередачі ПЛ-750кВ Дніпровська.
Сьогодні вночі ворог завдав удару по прифронтовому населеному пункту Борівської громади Ізюмського району. З-під завалів зруйнованої оселі рятувальники вилучили тіла двох загиблих осіб.
Військова контррозвідка Служби безпеки України затримала в Одесі агента ФСБ рф, який коригував повітряні атаки на місто.
Згідно з постановою Кабміну, повістки можуть бути на бланку або формуватися за допомогою Єдиного державного реєстру призовників.
Російські окупаційні війська продовжують обстрілювати мирне населення Донеччини. Вчора, 22 серпня, внаслідок ворожих атак за добу загинула одна людина,а ще 8 постраждали..
Росіяни здійснили майже 4500 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах. Основні зусилля ворог і далі зосереджує на Покровському напрямку.
Сили ППО вночі збили 14 із 16 шахедів у чотирьох областях. Також росіяни атакували двома балістичними ракетами Іскандер-М/KN-23.
Станом на ранок п'ятниці, 23 серпня, стало відомо, що загалом російська армія у війні з Україною втратила 605 тисяч 330 осіб.
У четвер, 22 серпня, під час артилерійського обстрілу російськими військами житель Гуляйполя зазнав поранень.
Українські прикордонники знищили ворожі склади з озброєнням та транспорт окупантів в районі Кремінної та Серебрянського лісу.
У Сумській області за добу зафіксували 209 вибухів. Внаслідок атак загинули двоє людей, ще троє отримали поранення.
Росіяни здійснили понад 3300 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах. Основні зусилля ворог і далі зосереджує на Покровському напрямку.
Адміністрація президента США Джо Байдена передасть Україні 125 мільйонів доларів військової допомоги. Офіційно про це, ймовірно, оголосять у п'ятницю.
Росіяни вдарили по адмінбудівлі у Козачій Лопані на Харківщині у середу, 21 серпня. Під завалами виявили тіла двох жінок.
Заступник міністра освіти та науки Михайло Винницький заявив, що Україна може підготувати програму освіти для дітей з Курської області. Проте у МОН спростували цю заяву.
Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі планує вівдвідати Курську АЕС наступного тижня. Причиною візиту є уламки дрона, знайдені на території станції.
Окупаційна армія росії у четвер, 22 серпня, завдала удару по Богодухову Харківської області. Є загиблий та постраждалі.
Третя окрема штурмова бригада ЗСУ розпочала контрнаступну операцію на території Харківської області.
Міністерство оборони України у співпраці з іншими держорганами має намір запустити ще один мережевий мобільний додаток – Ветеран+.
Залізнична пором з цистернами, яка була сьогодні пошкоджена внаслідок атаки на порт Кавказ, затонула.
Українські прикордонники не фіксують зміни обстановки на кордоні з Білоруссю, проте в цілому загроза із цього напряму зберігається.
У четвер, 22 серпня, у російському порту Кавказ, що розташований у Краснодарському краї, пролунали вибухи. Там почалася пожежа.
Існує висока ймовірність того, що 23 та 24 серпня росія спробує завдати по території України численних ракетних ударів.
Внаслідок російської атаки загинуло двоє цивільних чоловіків 74 та 67 років, а дружина одного із загиблих отримала поранення та була госпіталізована.
Російські окупаційні війська сьогодні вдарили по населених пунктах Бериславського, Херсонського та Каховського районів області, а також по місту Херсон.