Крапивін Євген

Поліцейське фіаско: що не так із реформою та чи піде Аваков

31 травня в Київській області 5-річний хлопчик потрапив до реанімації з вогнепальним пораненням голови. 3 червня він помер у лікарні. В дитину стріляли поліцейські, які перебували поза службою й були напідпитку.

Фальсифікації під час виборів: чи можуть «Нацдружини» застосувати силу

Спостерігачі від Національних дружин можуть застосовувати силу на дільницях у разі фальсифікацій. Про те, чи мають вони такі повноваження, поговорили з експертами.

Чому 90% звільнених під час реформи поліцейських поновлені?

Окружний адміністративний суд Києва заявляє, що близько 90% не пройшли переатестацію поліцейських були поновлені і продовжують працювати в Національній поліції.

«Ні поліцейському свавіллю»: що вимагали мітингувальники та як проходить реформа

18 лютого під будівлею МВС зібралися майже 500 чоловік з вимогою реформи правоохоронної системи. Про вимоги протестуючих і реформу поліції, поговорили з експертами.

В Україні розпочинає роботу ДБР. Як створювали та довкола чого були конфлікти?

27 листопада, близько 300 слідчих ДБР складуть присягу і почнуть працювати над першими кримінальними справами.

ДБР: як обирають кадри та чи все готово до запуску

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що відмовив конкурсній комісії в розгляді питання про призначення 27 осіб на керівні посади відомства. Більше про ДБР знають експерти.

Держбюро розслідувань – ФБР для України?

З осені в Україні має запрацювати Держбюро розслідувань. Наразі триває набір до нового органу, який порівнюють з американським ФБР. Чи доцільне таке порівняння, знають експерти.

Бюро фінбезпеки: чи є ризик ручного управління?

Верховна Рада у вівторок, 19 червня, планує розглянути законопроект про Національне бюро фінансової безпеки України. Кому підпорядковується новий орган, знають експерти.

Бюро фінбезпеки: що пропонують ВР та які повноваження в нового органу

Верховна Рада у вівторок, 19 червня, планує розглянути законопроект про Національне бюро фінансової безпеки України. Детальніше про новий орган розповіли експерти.

Порятунок Бабченка: чи стали правоохоронні органи краще працювати?

Про те наскільки виправданою була спецоперації СБУ щодо Аркадія Бабченка все ще йдуть дискусії. Беззаперечний плюс – те, що журналіст живий. Чи можна вважати, що рівень ефективності правоохоронців став вище, розповіли експерти.