Кухта Павло

Обіцянка кандидата: як Україні вирватися з пастки бідності

Слово і Діло вирішило проаналізувати програмні обіцянки кандидатів на посаду президента України.

Чи потрібно надавати соцдопомогу за рівнем доходів, а не за статусом?

Андрій Рева повідомив, що наступний етап реформування соціальної сфери в Україні передбачає перехід від надання соціальної допомоги за статусом до державної допомоги за рівнем доходів.

Боротьба з корупцією: чому в Україні складно вести бізнес та як це змінити

У Мінфіні говорять, що до рівня Польщі Україні потрібно ще 50 років, якщо економіка розвиватиметься такими ж темпами. На Заході закликають прискорити боротьбу з корупцією. Як здолати корупцію, розповіли експерти.

Із чим пов’язана індексація пенсій та в чому ризик?

У березні-квітні 2019 року пенсіонери, які отримують мінімальну пенсію, отримають компенсацію за невиплачену індексацію в розмірі 2,410 тис. грн.

Як тіньовий сектор руйнує економіку та що з цим робити?

В МЕРТ повідомили, що з 2014 року рівень тіні впав із 43 відсотків від офіційного ВВП до 32 відсотків, причому тенденція є сталою.

Індексація пенсій: чи є кошти та який ризик затримки виплат

Міністр соцполітики пообіцяв, що з 2019 року в повному обсязі запрацює механізм автоматичного перерахунку пенсій. Більше про виплати знають експерти.

Чого чекати пенсіонерам та на скільки зростуть виплати в 2019 році?

Міністр соцполітики пообіцяв, що з 2019 року в повному обсязі запрацює механізм автоматичного перерахунку пенсій. Більше про пенсійні виплати розповіли експерти.

Зрив продажу «Центренерго»: чому всі активи українців коштуватимуть дешево

Фонд державного майна скасував конкурс із приватизації компанії Центренерго, який мав відбутися 13 грудня. Подробиці знають експерти.

Як минула «бюджетна ніч» у Раді та що показало голосування?

Парламент у другому читанні та в цілому ухвалив закон про держбюджет на 2019 рік. Кошторис на наступний рік та голосування оцінили експерти.

Що гальмує розвиток економіки й коли чекати зростання?

Міжнародний валютний фонд погіршив прогноз зі зростання внутрішнього валового продукту України в 2020 році з 3,5 до 3 відсотків (рік до року).