Одарченко Катерина

Вибори-2019: як кандидати «завойовуватимуть» електорат

До виборів залишилося небагато часу. Хтось із майбутніх кандидатів уже готує програму, обіцяє зміни в країні та житті кожного, а інші взялися за рекламування. Як цього разу завойовуватимуть електорат, знають експерти.

Кандидати в президенти: як створюють рейтинги політиків та чи варто їм вірити

Згідно з результатами останнього липневого дослідження, лідером президентського рейтингу залишається Юлія Тимошенко. Більше про те, як формують рейтинги, знають експерти

«Дорогі» депутати: чи дійсно проблема в мільйонних зарплатах та відпускних

Депутатам і працівникам ВР нарахували відпускних понад 16 мільйонів гривень. Про грошове забезпечення нардепів та політичну корупцію поговорили з експертами.

Вибори-2019: про що свідчать антирейтинги

За останніми даними антирейтингу КМІС, найвищий показник у глави держави Петра Порошенка – 48,3 відсотка. На другому місці – Юлія Тимошенко. Оцінили соціологію експерти.

Про що свідчить електоральна пауза Вакарчука та активність Гриценка?

Рейтинги Порошенка за останні два роки впали вдвічі, тоді як електоральна підтримка Тимошенко, навпаки, відчутно зросла. Але багато українців віддали б свої голоси й за інших кандидатів.

Антикорупційний суд: що приховує погроза Гройсмана піти у відставку

Гройсман заявив, що складе повноваження глави уряду, якщо найближчим часом не буде ухвалений закон про Антикорупційний суд.

Вибори-2019: технічна місія Гройсмана та завершення прем’єрства

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що братиме участь у парламентських виборах у 2019 році. Про політичні перспективи очільника Кабміну міркували експерти.

Закони передвиборчого року: технічні кандидати та пошук спонсорів

2018-й – передвиборний рік для України. Як будуть боротися та чого очікувати від політичних сил у передвиборчий рік?

«Дорогі» міністри. Як відрізняються зарплати членів Кабміну та чому?

Міністр інфраструктури вийшов у лідери за сумою отриманої зарплати за лютий і заробив 83 тисячі 881 гривню. При цьому глава Кабміну отримав набагато менше. У нерівності зарплат українських міністрів розбирались експерти.

Боротьба з елітною корупцією: чому це можливо в інших і що не так в Україні

Голова парламенту Андрій Парубій припускає, що Рада зможе розглянути закон про антикорупційний суд у першому читанні вже 1 березня. Про перспективу ухвалення та боротьбу з елітною корупцією міркували експерти.