Одарченко Катерина

Вибори-2019: технічна місія Гройсмана та завершення прем’єрства

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що братиме участь у парламентських виборах у 2019 році. Про політичні перспективи очільника Кабміну міркували експерти.

Закони передвиборчого року: технічні кандидати та пошук спонсорів

2018-й – передвиборний рік для України. Як будуть боротися та чого очікувати від політичних сил у передвиборчий рік?

«Дорогі» міністри. Як відрізняються зарплати членів Кабміну та чому?

Міністр інфраструктури вийшов у лідери за сумою отриманої зарплати за лютий і заробив 83 тисячі 881 гривню. При цьому глава Кабміну отримав набагато менше. У нерівності зарплат українських міністрів розбирались експерти.

Боротьба з елітною корупцією: чому це можливо в інших і що не так в Україні

Голова парламенту Андрій Парубій припускає, що Рада зможе розглянути закон про антикорупційний суд у першому читанні вже 1 березня. Про перспективу ухвалення та боротьбу з елітною корупцією міркували експерти.

Справа Труханова: чи можливо в Україні покарати мерів за корупційні діяння

Суд залишив у силі своє попереднє рішення у справі Труханова, якого залишили на поруках нардепа від фракції Блоку Петра Порошенка Дмитра Голубова. Чи має справа перспективи, розповіли експерти.

Президентські офшори: хто зіграє проти Порошенка та чи будуть наслідки

За результатами журналістського розслідування, Петра Порошенка звинувачують у мінімізації податків. У БПП вважають доводи безпідставними. Чи стане офшорний скандал ударом для президента, розповіли експерти.

Саакашвілі та «взяття» Києва: чи є ризик перевиборів та які подальші перспективи

Колишні прихильники Саакашвілі, зокрема Найєм, уже заявили, що політик поводився не по-партнерськи. Що ж буде після протестів та які перспективи у Саакашвілі, розбиралися експерти.

Мітинг Саакашвілі в Києві: чи буде нове об'єднання сил

Центр Києва перекрили, а під стіни ВР Міхеіла Саакашвілі прийшли підтримати різні громадські організації та політсили. Чи варто чекати об'єднання опозиції, розповіли експерти.

Прорив на кордоні: як діятиме АП та яким може бути покарання

Саакашвілі, як і обіцяв, попри все, таки прорвався через український кордон 10 вересня. Наразі на політика відкрили справу, а в МВС попередили, що всі учасники будуть покарані.

Перезавантаження Кабміну: які посади стануть розмінною монетою та хто з міністрів піде

Президент анонсував виконання 144 реформ, а в БПП тим часом заговорили про перезавантаження уряду. Чого чекати в новому політичному сезоні, розповіли експерти.