Одарченко Катерина

Участь у виборах-2019: чому Вакарчуку – в мінус, а Зеленському – в плюс?

Серед майбутніх кандидатів на вибори-2019 часто називають прізвища Вакарчука та Зеленського. Про перспективи артистів у політиці знають експерти.

Чотири роки роботи ВР: яких результатів досягли депутати

Рівно чотири роки тому, 27 листопада, розпочала роботу Верховна Рада восьмого скликання. Підсумки підбивали експерти.

Чому Луценко все одно піде з ГПУ?

Генпрокурор заявив, що має намір піти у відставку, але пробне голосування показало, що за таке рішення лише 38 нардепів.

Вибори-2019: як кандидати «завойовуватимуть» електорат

До виборів залишилося небагато часу. Хтось із майбутніх кандидатів уже готує програму, обіцяє зміни в країні та житті кожного, а інші взялися за рекламування. Як цього разу завойовуватимуть електорат, знають експерти.

Кандидати в президенти: як створюють рейтинги політиків та чи варто їм вірити

Згідно з результатами останнього липневого дослідження, лідером президентського рейтингу залишається Юлія Тимошенко. Більше про те, як формують рейтинги, знають експерти

«Дорогі» депутати: чи дійсно проблема в мільйонних зарплатах та відпускних

Депутатам і працівникам ВР нарахували відпускних понад 16 мільйонів гривень. Про грошове забезпечення нардепів та політичну корупцію поговорили з експертами.

Вибори-2019: про що свідчать антирейтинги

За останніми даними антирейтингу КМІС, найвищий показник у глави держави Петра Порошенка – 48,3 відсотка. На другому місці – Юлія Тимошенко. Оцінили соціологію експерти.

Про що свідчить електоральна пауза Вакарчука та активність Гриценка?

Рейтинги Порошенка за останні два роки впали вдвічі, тоді як електоральна підтримка Тимошенко, навпаки, відчутно зросла. Але багато українців віддали б свої голоси й за інших кандидатів.

Антикорупційний суд: що приховує погроза Гройсмана піти у відставку

Гройсман заявив, що складе повноваження глави уряду, якщо найближчим часом не буде ухвалений закон про Антикорупційний суд.

Вибори-2019: технічна місія Гройсмана та завершення прем’єрства

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що братиме участь у парламентських виборах у 2019 році. Про політичні перспективи очільника Кабміну міркували експерти.