Одарченко Катерина

Вибори близько: як обирають депутатів різних рівнів у Європі та як це робитимуть в Україні

В Україні з 1 січня набув чинності новий Виборчий кодекс, і тепер процес вибору депутатів усіх рівнів буде зовсім іншим.

Засилля правок до законопроектів: як боротися із законодавчим спамом?

Іноді величезна кількість поправок до законопроекту буває доречною, але часом цілком зрозуміло, що поправки є прихованими лобістськими зусиллями.

Рада й Кабмін втрачають підтримку українців: яких заходів вживатиме ОПУ

За даними опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова, Верховна рада, яку очолює Дмитро Разумков, і уряд Олексія Гончарука втрачають довіру українців.

Скалецька в Нових Санжарах: піар чи спроба заспокоїти людей?

Міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька вирішила приєднатися до евакуйованих із Уханя і провести разом із ними два тижні на карантині.

Дострокові місцеві вибори: чи є підстави та на що можуть піти в ОПУ

Голова виборчого штабу партії Слуга народу Олександр Корнієнко заявив, що дострокові місцеві вибори в Україні можливі за умови швидкого завершення реформи децентралізації.

Вибори до Ради: чи отримає «Слуга народу» більш ніж 50% голосів

Останнє опитування групи Рейтинг (13-17 липня) зафіксувало, що президентську партію готові підтримати 49,5 відсотків.

Рейтинги партій: як за допомогою соціології маніпулюють виборцями

За різними соцопитуваннями, до наступної ВР потраплять 5 партій – Батьківщина, ОПЗЖ, Європейська солідарність, Голос та Слуга народу. Причому, за даними КМІС, партія президента може набрати більш ніж 50 відсотків.

Соціологія виборів: із чим пов'язана різниця в рейтингах партій

Вчора центр Разумкова давав президентській партії Слуга народу 41,5 відсоток. Сьогодні КМІС приблизно за той же період опитування показує інші цифри – 52,3 відсотка.

Чому в Зеленського задумалися про дострокові місцеві вибори та чи є підстави?

В Офісі президента Володимира Зеленського розглядають питання про дострокові вибори до органів місцевого самоврядування.

Новий Виборчий кодекс: переваги та недоліки

11 липня Верховна рада в другому читанні проголосувала за довгоочікуваний та багатостраждальний проект Виборчого кодексу, який набуде чинності з 1 грудня 2023 року.