Захаров Борис

Навіщо окупанти затримали Климента та в чому подальший ризик?

Окупанти в анексованому Криму затримали архієпископа Сімферопольського і Кримського Православної церкви України Климента, однак пізніше відпустили. Про ситуацію поговорили з експертами.

Кримська автономія: що дасть зміна статусу півострова

Президент заявив, що найближчим часом Конституційна комісія розгляне проект змін до Конституції України щодо статусу Криму. Про визначення статусу півострова поговорили з експертами.

Обмін Сенцова на засуджених у США росіян. Про що свідчить поява такого плану та чи реально це?

Російські ЗМІ пишуть, що влада РФ готова обміняти Сенцова на засуджених у США росіян Віктора Бута та Костянтина Ярошенка, а також Марію Бутіну. В Кремлі кажуть, що не в курсі такого плану, США мовчать. Чи можливий узагалі такий механізм?

Сенцова пропонують номінувати на Нобелівську премію. Чи матиме це ефект та чого чекає РФ?

Колишній президент Польщі Лех Валенса висунув кандидатуру українського режисера Олега Сенцова, який голодує більш ніж 100 днів, на Нобелівську премію миру.

Третій місяць голодування Сенцова. Чого домагається РФ і що ми можемо зробити?

Стан здоров'я українського ув'язненого Олега Сенцова погіршився, але він відмовляється припиняти голодування, говорить адвокат режисера. Про ситуацію поговорили з експертами.

Четвертий день народження Сенцова за ґратами: хто може вплинути на Путіна?

Незаконно засуджений на 20 років колонії суворого режиму в РФ український режисер Олег Сенцов 61-й день голодує в колонії суворого режиму. 13 липня українському режисеру виповнюється 42 роки.

Утримання українських політв’язнів: як путінський режим перевершив часи «застою»?

Президент РФ розгляне помилування Олега Сенцова та Олександра Кольченка. Як утримують українських політв’язнів, міркували експерти.

Справа Сущенка: пошуки заступництва та правовий шлях звільнення політв’язнів

Українському журналісту Роману Сущенку загрожує до 20 років тюремного ув’язнення. Справу мають передати до кінця року до суду. Ситуацію оцінили правозахисники.

Зустріч Порошенка з Ердоганом: яка головна мета переговорів тет-а-тет

Ердоган переконує, що Анкара стежить за правами кримських татар та підтримує суверенітет України. Але чи не розходяться заяви зі справами, проаналізували експерти.

Персони нон ґрата в ЄС: проблеми з безвізом для кримчан і примусове громадянство РФ

Правозахисник оцінив ситуацію з наданням права користуватися безвізом кримчанам із російським паспортом.