Старух Олександр Васильович

Старух Олександр Васильович
  • Голова Запорізької обласної державної адміністрації
Читати про політика

Досьє

Народився 28 квітня 1973 в Запоріжжі.

У серпні 1998 по вересень 2004 року — працював у Запорізькому державному (національному) університеті.

Керівник Запорізької міської громадської організації «Південноукраїнське агентство соціальних технологій» (2000—2005).

У вересні 2004 року перейшов в Інститут української археографії та джерелознавства імені М. С. Грушевського НАН України, де був докторантом до квітня 2005 року.

У квітні 2005 — січні 2006 року — головний консультант — інспектор відділу регіональної політики департаменту регіональної політики Головної служби регіональної та кадрової політики.

У січні — грудні 2006 року — головний консультант — інспектор відділу регіональної політики та місцевого самоврядування департаменту регіональної політики Головної служби регіональної та кадрової політики Секретаріату Президента України.

У грудні 2006 року призначений заступником керівника служби регіональної політики — керівником департаменту регіональної політики Головної служби регіональної політики Секретаріату Президента України.

З квітня по вересень 2007 року — заступник керівника Головної служби регіональної політики — керівник департаменту регіональної політики Секретаріату Президента України.

У вересні 2007 — серпні 2008 року — керівник Головної служби регіональної політики Секретаріату Президента України Віктора Ющенка.

31 травня 2008 року Указом Президента України № 497/2008 призначений тимчасово виконуючим обов'язки голови Запорізької обласної державної адміністрації. Указом Президента України від 25 вересня 2008 року № 848/2008 призначений головою Запорізької обласної державної адміністрації.

З серпня 2013 року — виконувач обов'язків голови Запорізької обласної організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».

Депутат Запорізької обласної ради.

З 18 грудня 2020 року - голова Запорізької обласної державної адміністрації.

Освіта

У 1995 році закінчив Запорізький державний університет (нині — Запорізький національний університет) за спеціальністю «викладач історії»

У 1998 році захистив кандидатську дисертацію з історії України

З травня 2010 по травень 2013 року — докторант Інститут політичних і етнонаціональних досліджень імені Івана Федоровича Кураса НАН України.

Новини

Підсумки 2021 року: як голови обладміністрацій виконували обіцянки

Хто з голів обласних адміністрацій виконав найбільше обіцянок у 2021 році, а хто не виконав жодної й чому, розібралося Слово і діло.

Подкаст «Словом» за 14 жовтня: COVID-блокпости, криптовалюта і зарплати голів ОДА

Слово і Діло представляє щоденний подкаст Словом. Ми зібрали для вас головні факти та цифри попередньої доби, щоб можна було не тільки читати, а й слухати про важливе, не відволікаючись від щоденних справ.

Подкаст «Словом» за 31 серпня: відбуття Зеленського в США, драйвери економіки та динаміка вакцинації

Слово і Діло представляє щоденний подкаст Словом. Ми зібрали для вас головні факти та цифри попередньої доби, щоб можна було не тільки читати, а й слухати про важливе, не відволікаючись від щоденних справ.

У Запоріжжі ініціювали всеукраїнське обговорення щодо реставрації Хортиці

Запорізька облдержадміністрація оголосила всеукраїнське обговорення майбутнього острова Хортиця.

Пожежа у лікарні Запоріжжя: головного лікаря можуть відсторонити від роботи

Глава Запорізької ОДА Олександр Старух зажадав відсторонити від виконання обов'язків головного лікаря обласної інфекційної лікарні, де сталася смертельна пожежа.

Пожежа у запорізькій лікарні: сім'ям загиблих виділять 50 тис. гривень

На позачерговому засіданні комісії з ТЕБ і НС в Запорізькій облдержадміністрації прийняли рішення виділити 50 тисяч гривень сім'ям загиблих.

Зеленський призначив голову Запорізької ОДА

Президент України Володимир Зеленський призначив Олександра Старуха головою Запорізької ОДА. Старух вже був головою ОДА з 2008 по 2010 рік.

Рівень відповідальності (%)
Кількість обіцянок (шт.)
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал