Сепаратисти вкрали в українських банків 13 млн

Читать на русском

Перший заступник голови Національного банку Володимир Кротюк розповів, що сума збитків у банках сходу України на сьогоднішній день становить 13 млн грн.

«У східних регіонах станом на сьогодні було більше 20 нападів на структурні підрозділи банків. Пошкоджені або зруйновані понад 100 банкоматів. Банкам завдано збитки на суму понад 13 млн грн», - повідомив Кротюк під час години питань до уряду в парламенті, пише «Слово і Діло».

На його думку, загрози працівникам банків з боку сепаратистів можуть призвести до несвоєчасної виплати пенсій. «Діяльність банків у Донецькій і Луганській областях перебуває під посиленим контролем регулятора», - зазначив Кротюк.

10 травня в. о. Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов заявив, що влада готова сідати за стіл переговорів з представниками регіонів, зокрема, Донбасу.

12 травня міністр фінансів України Олександр Шлапак констатував самозабезпечення Донецької та Луганської областей з точки зору зібраних ними доходів на 39,8% і 44,1% відповідно.

13 травня голова Донецької обласної державної адміністрації Сергій Тарута заявив про повну безперспективність незалежності самопроголошеної Донецької народної республіки.

14 травня бізнесмен Рінат Ахметов висловив припущення, що єдиним вірним шляхом для виходу Донбасу з кризи є децентралізація влади і розширення повноважень регіонів.

Варто відзначити, більше місяця тому голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що сепаратисти, які будуть відкривати вогонь під час антитерористичної операції в східних областях, будуть знищені. Однак ця обіцянка залишається в стадії виконання, як і решта його 22 обіцянки, зафіксовані системою «Слово і Діло».


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...
Загрузка...