Сейм Латвії заборонив імпорт сільгосппродукції з рф та Білорусі

Читать на русском
Сейм Латвії схвалив заборону на імпорт сільськогосподарської та тваринницької продукції з росії та Білорусі.
Фото: Latvijas Republikas Saeima / Facebook

Сейм Латвії схвалив заборону на імпорт сільськогосподарської та тваринницької продукції з росії та Білорусі.

Про це повідомила пресслужба парламенту.

Як Європейський Союз торгує з росією під час війни в УкраїніНа інфографіці – як пандемія та повномасштабна війна в Україні позначилися на торгівлі між країнами Євросоюзу та росією.

За ухвалення документа проголосували 69 депутатів, при цьому 9 парламентарів виступили проти.

Законопроєкт передбачає запровадження ембарго як на пряме ввезення в країну російської та білоруської агропродукції, так і на імпорт через треті країни.

Дані латвійського Мінсільгоспу показали, що за перші 10 місяців минулого року імпорт російської сільськогосподарської та кормової продукції до Латвії становив 280 мільйонів євро. Загалом 90 відсотків загального імпорту російської сільськогосподарської продукції до Латвії склали чотири товарні групи: корми, крупи, горох, ріпакова олія.

Зазначається, що заборона діятиме як мінімум до 1 липня 2025 року. Законопроєкт набуде чинності після підписання президентом Латвії.

Нагадаємо, нещодавно президент Латвії Едгар Рінкевичс заявив, що, незважаючи на те, що членство його країни в НАТО та Європейському Союзі надає найкращі гарантії безпеки у світі, блок має бути готовим до гібридної війни з росією.

Також повідомлялося, що країни Балтії створять спільну зону оборони на кордоні з росією та Білоруссю.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: