Ще один суддя Київського апеляційного суду вийшов із СІЗО

Читать на русском
Суддя Київського апеляційного суду Віктор Глиняний, підозрюваний НАБУ та САП в отриманні неправомірної вигоди, вийшов з-під варти.
Фото: ВККСУ

Суддя Київського апеляційного суду Віктор Глиняний, підозрюваний НАБУ та САП в отриманні неправомірної вигоди, вийшов з-під варти.

Про це журналісту «Слово і діло» повідомили співрозмовники в антикорупційних органах правопорядку.

За нього внесли 5 млн гривень застави, гроші надійшли на рахунок Вищого антикорупційного суду.

За словами співрозмовників, суддя вже вийшов із слідчого ізолятора.

Нагадаємо, НАБУ та САП викрили чотирьох суддів Київського апеляційного суду на одержанні неправомірної вигоди. За версією слідства, суддя В'ячеслав Дзюбін отримав 35 тисяч доларів неправомірного зиску за зняття арешту з двох літаків у справі колишнього керівника «Мотор-Січі» В'ячеслава Богуслаєва. 10 тис. дол. із цієї суми Дзюбін залишив собі, а решту 25 тис. дол. для трьох інших суддів Київського апеляційного суду – Юрія Сливи, Ігоря Паленика та Віктора Глиняного.

Зокрема, Паленик отримав від Дзюбіна 25 тисяч доларів у коробці з-під віскі. Згодом 8300 доларів він запакував у пачку з-під кави і передав їх судді Сливі. Суддя Глиняний отримав 8300 доларів у рекламній брошурі інтернет-провайдера. Під час обшуків у Дзюбіна знайшли 10 тис. дол., переданих як неправомірний зиск, у Паленика знайшли всі 25 тисяч доларів неправомірної вигоди, оскільки, на думку слідства, той поміняв купюри перед їхньою передачею суддям Сливі та Глиняному.

Раніше ми повідомляли, що суддя Київського апеляційного суду Юрій Слива вийшов із-під варти під 2,5 млн грн застави.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал