ВАКС заарештував ще одного суддю Київського апеляційного суду

Читать на русском
Антикорупційний суд частково підтримав клопотання детектива НАБУ про застосування запобіжного заходу до служителя Феміди.

Вищий антикорупційний суд узяв під варту до 2 лютого суддю Київського апеляційного суду Юрія Сливу, якого НАБУ і САП підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

Таке рішення 6 грудня ухвалив слідчий суддя ВАКС Ігор Строгий, повідомляє «Слово і діло».

«Клопотання задовольнити частково. Застосувати до підозрюваного Юрія Сливи запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 діб. Взяти під варту підозрюваного Юрія Сливу в залі суду», – оголосив рішення суддя.

Одночасно йому визначили альтернативу у вигляді 2,5 млн грн застави. У разі внесення коштів суддя вийде з-під варти під низку обов'язків.

Раніше ВАКС заарештував суддю Паленика.

Нагадаємо, НАБУ і САП викрили чотирьох суддів Київського апеляційного суду на одержанні неправомірної вигоди. За версією слідства, суддя В'ячеслав Дзюбін отримав 35 тисяч доларів неправомірної вигоди за зняття арешт з двох літаків у справі колишнього керівника «Мотор-Січі» В'ячеслава Богуслаєва. 10 тис. дол. з цієї суми Дзюбін залишив собі, а решту 25 тис. дол. для трьох інших суддів Київського апеляційного суду – Юрія Сливи, Ігоря Паленика і Віктора Глиняного.

Зокрема, Паленик отримав від Дзюбіна 25 тис. дол. у коробці з-під віскі. Надалі 8300 дол. він запакував у пачку з-під кави і передав їх судді Сливі. Суддя Глиняний отримав 8300 дол. у рекламній брошурі інтернет-провайдера. Під час обшуків у Дзюбіна відшукали 10 тис. дол., переданих як неправомірну вигоду, у Паленика знайшли усі 25 тис. дол. неправомірної вигоди, оскільки, на думку слідства, той поміняв купюри перед їхньою передачею суддям Сливі та Глиняному. В Сливи та Глиняного знайшли по 8300 доларів.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал