Підозрюваний суддя Київського апеляційного суду вийшов з-під варти

Читать на русском
За підозрюваного служителя Феміди внесли необхідні кошти на рахунок антикорупційного суду і він вийшов зі слідчого ізолятора.
фото: УНІАН

Суддя Київського апеляційного суду Юрій Слива вийшов з-під варти під 2,5 млн грн застави, які за нього внесли на рахунок Вищого антикорупційного суду.

Про це журналісту «Слово і діло» повідомили співрозмовники в антикорупційних органах правопорядку.

Як відомо, 6 грудня Вищий антикорупційний суд узяв під варту Сливу до 2 лютого. Альтернативою йому визначили 2,5 млн грн. За словами співрозмовників, ці кошти внесли і суддя вже вийшов зі слідчого ізолятору.

Нагадаємо, НАБУ і САП викрили чотирьох суддів Київського апеляційного суду на одержанні неправомірної вигоди. За версією слідства, суддя В'ячеслав Дзюбін отримав 35 тисяч доларів неправомірної вигоди за зняття арешт з двох літаків у справі колишнього керівника «Мотор-Січі» В'ячеслава Богуслаєва. 10 тис. дол. з цієї суми Дзюбін залишив собі, а решту 25 тис. дол. для трьох інших суддів Київського апеляційного суду – Юрія Сливи, Ігоря Паленика і Віктора Глиняного.

Зокрема, Паленик отримав від Дзюбіна 25 тис. дол. у коробці з-під віскі. Надалі 8300 дол. він запакував у пачку з-під кави і передав їх судді Сливі. Суддя Глиняний отримав 8300 дол. у рекламній брошурі інтернет-провайдера. Під час обшуків у Дзюбіна відшукали 10 тис. дол., переданих як неправомірну вигоду, у Паленика знайшли усі 25 тис. дол. неправомірної вигоди, оскільки, на думку слідства, той поміняв купюри перед їхньою передачею суддям Сливі та Глиняному. В Сливи та Глиняного знайшли по 8300 доларів.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал