ВАКС призначив засідання у справі ексгендиректора «Держінформ'юсту»

Читать на русском
Антикорупційний суд отримав обвинувальний акт і призначив у ньому підготовче засідання за обвинуваченням чотирьох осіб.

Вищий антикорупційний суд призначив на 8 вересня підготовче засідання у справі за обвинуваченням колишнього генерального директора держпідприємства «Держінформ'юст» Леоніда Богданова та ще трьох осіб у заволодінні 7,7 млн грн на закупівлі програмного забезпечення для відеоконференцзв'язку TrueConf.

Таке рішення 5 вересня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Призначити підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням (Леоніда Богданова – ред.) у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 3 статті 27 ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України, (Костянтина Безпалька – ред.) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України, (Анни Пономаренко – ред.) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України, (Гната Кравченка – ред.) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, на 08:00 08.09.2023», – йдеться в рішенні.

Як відомо, у цій справі обвинувачують: ексгендиректора «Держінформ'юсту» Леоніда Богданова, його ексзаступника Костянтина Безпалька, ексдиректорку ТОВ «Астен-МН» Анну Пономаренко та ексдиректора ТОВ «Зуївський Енергомеханічний Завод» Гната Кравченка.

Нагадаємо, САП скерувала до суду другу справу ексгендиректора «Держінформ'юсту» Леоніда Богданова. За версією обвинувачення, впродовж січня 2014 року – лютого 2015 року обвинувачені уклали договори на постачання програмного забезпечення для відеоконференцзв'язку TrueConf територіальним органам юстиції і виконавчим службам. Фактично ж компанії, з якими уклали договори, послуги не надавали, а потреби в продукції на той момент взагалі не існувало. Внаслідок таких дій інтересам держави в особі «Держінформ'юст» завдано понад 7,7 млн грн збитків.

Також у ВАКС слухають ще одну справу щодо «Держінформ'юсту».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: