Маріуполь майже повністю контролюють російські війська – Міноборони

Читать на русском
Маріуполь майже повністю під контролем російських військових. Окупанти скоюють злочини та намагаються проводити фільтраційні заходи населення.

Маріуполь Донецької області майже повністю перебуває під контролем збройних сил росії. Ситуація у місті дуже важка.

Про це під час брифінгу розповів речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

«Ситуація у Маріуполі вкрай тяжка. Окупанти продовжують блокувати наші підрозділи у районі заводу «Азовсталь», блокують гуманітарні коридори. Єдине, що є певні домовленості щодо організації коридору евакуації сьогодні. Здебільшого місто перебуває під контролем збройних сил росії. Там російські військові скоюють злочини, намагаються проводити заходи щодо фільтрації населення. Ми маємо відомості про те, що населення примусово вивозиться на територію росії», – повідомив Мотузяник.

Зазначимо, сьогодні, 2 травня, має продовжитись евакуація цивільного населення з Маріуполя.

Нагадаємо, як заявив мер міста Вадим Бойченко, російська армія за два місяці у Маріуполі вбила більше мешканців, ніж нацисти за часів Другої світової війни за два роки окупації.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що на сьогоднішній день українська армія не має можливості деблокувати Маріуполь.

За словами генерала армії США, ЗСУ для успішної деблокади Маріуполя та звільнення окупованого Херсона потрібна певна зброя, у тому числі артилерія та системи протиповітряної оборони.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: