Війна проти України об'єднала Захід – Зеленський

Читать на русском
Глава держави впевнений, що війна росії проти України змогла об'єднати західні країни, а якби це сталося раніше, то можна було б уникнути вторгненню.
фото ОПУ

Війна росії проти України по-справжньому змогла об'єднати західні країни, якби вони раніше виступили одним фронтом, то можна було б запобігти вторгненню.

Про це заявив глава держави Володимир Зеленський в інтерв'ю CBS.

«Чи міг об'єднаний Захід запобігти цьому? Я вважаю, що є високий відсоток того, що вони могли б зробити. Путін може не чути мене, мені це зрозуміло, бо мають імперські амбіції, мають велику країну з великою армією. Хоча зараз вони розуміють, що ми можемо відповісти. Але не чути США, Великої Британії чи об'єднаний західний світ - він не міг не чути жорсткої єдиної позиції. Захід не був об'єднаний до цього вторгнення, це всі розмови», - зазначив Зеленський.

Раніше Зеленський заявив про те, що росія боїться визнати, що вся її політика щодо України протягом десятків років була помилковою і лише зруйнувала все, що було у відносинах двох країн. Сьогодні Україна робить усе, аби росія нарешті визнала правду.

Також нагадаємо, що президент впевнений, що потрібно продовжувати тиснути на росію, щоб забезпечити мир.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал