Справа Товмасяна: адвокат знову оскаржує запобіжний захід

Читать на русском
Апеляційна палата призначила розгляд скарги захисника підозрюваного на обраний запобіжний захід у справі екскерівника обласної ради.
апеляційна палата Вищого антикорупційного судуфото: «Слово і діло»

Апеляційна палата Вищого антикорупційна прокуратура розгляне скаргу на запобіжний захід адвоката Руслана Танабаша, якого НАБУ і САП підозрюють у пособництві в наданні неправомірної вигоди голові Харківської обласної ради Артуру Товмасяну та його заступнику Андрію Малишу.

Про це йдеться в ухвалі АП ВАКС від 6 вересня, повідомляє «Слово і діло».

«Призначити розгляд апеляційної скарги захисника підозрюваного (Руслана Танабаша – ред) – Войченка Сергія Вікторовича на ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 31 серпня 2021 року про застосування запобіжного заходу у вигляді застави на 09:30 20 вересня 2021 року», – йдеться в рішенні.

Як відомо, антикорупційний суд заарештував Танабаша із альтернативою 713 700 грн застави. Не погодившись з таким рішенням, адвокати підозрюваного подали апеляційні скарги. Судді скарги задовольнили частково і скасували запобіжний захід адвоката, призначивши повторний розгляд клопотання про застосування запобіжного заходу. Пізніше ВАКС знову визначив запобіжний захід підозрюваному адвокату у вигляді застави, проте його захисник подав скаргу на це рішення.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили Товмасяну про підозру. Раніше антикорупційні органи повідомляли про підозру в цій же справі заступнику голови Харківської облради Андрію Малишу та адвокату Руслану Танабашу.

Після чого ВАКС заарештував Малиша з альтернативою 4,75 млн грн. Його ж спільника-адвоката Танабаша теж заарештували, але заставу визначили в 713 700 грн. Пізніше за них обох внесли заставу, вони вийшли із СІЗО і на підозрюваних поклали обов'язки.

За версією слідства, Товмасян, Малиш і Танабаш вимагали гроші у директора Обласного комунального спеціалізованого підприємства з виконання норм екологічної безпеки Сергія Шпаркого. В обмін вони обіцяли не звільняти його із займаної посади. Хабар передавали по частинах. При передачі останньої частини в 350 тис. грн. зловмисників затримали.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: