За голову Харківської облради внесли заставу

Читать на русском
На рахунок антикорупційного суду надійшли кошти у вигляді застави, яку визначили керівнику обласної ради як запобіжний захід.
Артур Товмасян

За голову Харківської обласної ради Артура Товмасяна внесли майже 3 млн грн застави в якості запобіжного заходу у справі за підозрою його в одержанні понад 1 млн грн неправомірної вигоди.

Про це «Слово і діло» повідомили у Вищому антикорупційному суді.

«За голову Харківської обласної ради, підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди, внесли 2 996 400 грн застави», – поінформувала керівниця відділу комунікацій ВАКС Олеся Чемерис.

Як відомо, ВАКС визначив Товмасяну майже 3 млн грн застави як запобіжного заходу. Також на нього поклали такі обов'язки: прибувати за першим викликом; не відлучатися з Харкова без дозволу; повідомляти про зміну місця проживання; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками; здати на зберігання закордонні паспорти.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили Товмасяну про підозру. Раніше антикорупційні органи повідомляли про підозру в цій же справі заступнику голови Харківської облради Андрію Малишу та адвокату Руслану Танабашу.

Після чого ВАКС заарештував Малиша з альтернативою 4,75 млн грн. Його ж спільника-адвоката Танабаша теж заарештували, але заставу визначили в 713 700 грн. Пізніше за них обох внесли заставу, вони вийшли із СІЗО і на підозрюваних поклали обов'язки.

За версією слідства, Товмасян, Малиш і Танабаш вимагали гроші у директора Обласного комунального спеціалізованого підприємства з виконання норм екологічної безпеки Сергія Шпаркого. В обмін вони обіцяли не звільняти його із займаної посади. Хабар передавали по частинах. При передачі останньої частини в 350 тис. грн. зловмисників затримали.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: