ВАКС призначив до розгляду справу головного слідчого ДФС Київщини

Читать на русском
Антикорупційний суд закінчив підготовче засідання і призначив до розгляду справу головного слідчого регіональної фіскальної служби.

Вищий антикорупційний суд призначив до розгляду кримінальне провадження за обвинуваченням керівника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області Олександра Чепеля та адвоката Сергія Войтенка в одержанні неправомірної вигоди.

Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

«7 червня у ВАКС завершилось підготовче судове засідання за обвинуваченням колишнього керівника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Київській області та адвоката. Колегія судів ВАКС постановила призначити у відкритому судовому засіданні судовий розгляд кримінального провадження на 29 червня», – інформує суд.

Також у ВАКС повідомили, що задовольнили клопотання прокурора САП та захисту про виклик свідків. Водночас, судді відмовилися змінювати запобіжні заходи обвинуваченим.

Раніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду справу ДФСника Чепеля і адвоката Войтенка.

Нагадаємо, детективи встановили, що СУ ФР ГУ ДФС у Київській області розслідує справу за фактом ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах низкою фізичних осіб-підприємців під час господарських відносин з ТОВ «Столична ювелірна фабрика». Детектив вказував, що Чепель через Войтенка вимагав та одержав 50 тисяч доларів за припинення кримінального переслідування у кримінальному провадженні та неперешкоджання господарській діяльності Столичної ювелірної фабрики.

Зокрема, за твердженнями детектива, при обговоренні неправомірної вигоди, Чепель повідомив, що питання щодо цієї неправомірної вигоди потрібно вирішувати з адвокатом Войтенком та саме йому треба передавати грошові кошти. Адвокат, своєю чергою, повідомив у присутності заявника розмір неправомірної вигоди та сказав, коли та як будуть передаватись грошові кошти. Пізніше після одержанні коштів їх затримали. Засновник ТОВ «Столична ювелірна фабрика» залишив кошти в контейнері для паперу, який розташований у туалеті офісу адвоката Войтенка.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: