САП скерувала до суду справу про хабар слідчому ДФС

Читать на русском
Антикорупційна прокуратура склала і скерувала до суду обвинувальний акт стосовно посадової особи фіскальної служби та адвоката.
Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП)фото: «Слово і діло»

Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно керівника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області та адвоката, викритих на одержанні 50 тисяч доларів неправомірної вигоди.

Про це повідомляє прес-служба САП.

«Прокурорами САП ухвалено рішення про закінчення досудового розслідування та скерування до суду обвинувального акту стосовно керівника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Київській області, викритого у квітні 2020 року на отриманні 50 тисяч доларів неправомірної вигоди, а також адвоката, який виступав посередником у справі», – інформує прокуратура.

За даними САП, обвинувальний акт скерували до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, детективи встановили, що СУ ФР ГУ ДФС у Київській області розслідує справу за фактом ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах низкою фізичних осіб-підприємців під час господарських відносин з ТОВ «Столична ювелірна фабрика». Детектив вказував, що Чепель через Войтенка вимагав та одержав 50 тисяч доларів за припинення кримінального переслідування у кримінальному провадженні та неперешкоджання господарській діяльності Столичної ювелірної фабрики.

Зокрема, за твердженнями детектива, при обговоренні неправомірної вигоди, Чепель повідомив, що питання щодо цієї неправомірної вигоди потрібно вирішувати з адвокатом Войтенком та саме йому треба передавати грошові кошти. Адвокат, своєю чергою, повідомив у присутності заявника розмір неправомірної вигоди та сказав, коли та як будуть передаватись грошові кошти. Пізніше після одержанні коштів їх затримали. Засновник ТОВ «Столична ювелірна фабрика» залишив кошти в контейнері для паперу, який розташований у туалеті офісу адвоката Войтенка.

Детектив вказував, що наразі слідство неможливо завершити, а тому просив суд продовжити його строк до 7 лютого. У НАБУ вказали, що необхідно отримати експертизу відео-звукозапису, зробленого в ході негласних слідчих (розшукових) дій, датою завершення якої призначено грудень 2020 року. Також детективу ймовірно буде необхідно вчинити й інші слідчі дії.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: