У ДПСУ розповіли про ситуацію на українському кордоні

Читать на русском
За словами спікера Держприкордонслужби, нічого підозрілого в межах кордонів на даний момент не відбувається.
Ілюстративне фотоВідкрите джерело

На українському кордоні на тлі відведення від нього російських військ зберігається цілком спокійна ситуація.

Про це розповів спікер Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Вистава» закінчилася: чому Росія відводить військаЧому Росія відводить війська від українських кордонів і чи отримала вона бажане від цього, читайте в матеріалі Слово і діло.

«Прикордонники не втрачають пильності, ми тісно співпрацюємо зі Збройними силами України, і Генштаб, і підрозділи розвідки повинні дати оцінку заяві Росії про відведення військ від кордону з Україною. Зазначу, що безпосередньо біля кордону частини не знаходяться, вони завжди були на певній відстані, або за десятки кілометрів, а якщо говорити про базу в Воронежі, то і за сотні кілометрів. Водночас наші сили готові до будь-яких дій, наше головне завдання у співпраці зі Збройними силами — зупинити ворога і дати час українській армії підійти до кордону для відбиття агресії», - сказав він.

За словами Демченка, нічого підозрілого в межах кордонів на цю мить не відбувається.

«Переміщення або скупчення сил і техніки на території Росії поруч з Україною ми не спостерігали, значних провокацій, які б свідчили про дестабілізацію ситуації на напрямку кордону з Україною, також не було», — сказав він.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу 22 квітня заявив, що вирішив завершити військові навчання в Південному і Західному військових округах. З 23 квітня війська почнуть повертатися в пункти постійної дислокації.

Нагадаємо, Росія почала стягувати свою армію до українських кордонів майже три тижні тому.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: