Обшук у Держгеокадастрі: суд скасував арешт техніки ще одного фігуранта

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив частково клопотання представника власника майна про зняття арешту.

Вищий антикорупційний суд скасував арешт жорсткого диску та ноутбуку фігуранта справи про заволодіння землею в Сумській області, в житлі якого детективи Національного антикорупційного бюро провели обшук.

Таке рішення 28 січня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

За версією слідства, службові особи Главку Держгеокадастру в Сумській області усупереч ст. 84, 116, 122, 149, 150 Земельного кодексу України, зловживали службовим становищем в інтересах ТОВ «АФ Довіра 2008», унаслідок чого із державної власності безповоротно вибула особливо цінна земля на території Роменського району Сумської області загальною площею близько 2000 га. Вказані земельні ділянки перебували на праві постійного користування в державного підприємства «Дослідне господарство «Іскра» Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України та державного підприємства «Дослідне господарство «Агрофірма «Надія» Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН.

У межах цієї справи детективи НАБУ 25 лютого провели низку обшуків, зокрема у Главку Держгеокадастру в Сумській області та за місцем проживання фігуранта розслідування. Під час обшуків детективи вилучили жорсткий диск, два мобільні телефони iPhone та ноутбук Apple MacBook Pro, які пізніше визнали речовими доказами. Зокрема, на ноутбуці знайшли контакти та з'єднання мобільного номеру, який використовує фігурант справи з мобільним номером, який використовує начальник юридичного управління ГУ Держгеокадастру в Сумській області. Втім його пам'ять повністю скопіювали.

Вивчивши клопотання, суддя задовольнив його частково і скасував арешт лише жорсткого диску та ноутбуку, пам'ять якого скопіювали.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: