ВАКС продовжив відсторонення голови Чернівецької облради

Читать на русском
Антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора про продовження відсторонення керівника обласної ради.
Іван Мунтянфото: «Слово і діло», Олег Новіков

Суд ще на два місяці продовжив відсторонення Івана Мунтяна від посади голови Чернівецької обласної ради у межах справи про вимагання та одержання неправомірної вигоди.

Про це повідомляє пресслужба САП.

«Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора САП та продовжив відсторонення від займаної посади у зв’язку із притягненням до кримінальної відповідальності голови Чернівецької обласної ради, який підозрюється в отриманні неправомірної вигоди за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу. Строк дії відсторонення – до 1 серпня», – інформують у прокуратурі.

Раніше слідчий суддя ВАКС відмовив детективу і прокурору у відстороненні Мунтяна від посади на два місяці. Тому САП подала на це рішення скаргу. Апеляційна палата ВАКС Мунтяна відсторонила.

За даними НАБУ, Мунтян висловив мешканцю міста Чернівці Юрію Кушніру прохання надати неправомірну вигоду в сумі 200 000 доларів. Таку суму він просив нібито за передачу одній із підконтрольних цьому мешканцю фірм у довгострокову оренду цілісного майнового комплексу Чернівецького обласного комунального підприємства «Бальнеологічний санаторій «Брусниця». Детективи нібито мають інформацію про отримання Мунтяном 180 000 дол. неправомірної вигоди від цього мешканця.

Нагадаємо, суд відпустив голову Чернівецької облради під 10 млн грн застави. Суд також відпустив під 5 млн грн заставу бізнесмена Кушніра.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: