Справа ЮУАЕС: ВАКС розгляне обвинувачення стосовно бухгалтера

Читать на русском
Антикорупційний суд призначив засідання в обвинувальному акті стосовно бухгалтера у справі Южно-Української АЕС.
Вищий антикорупційний судфото: «Слово і Діло»

Вищий антикорупційний суд призначив на 14 листопада підготовче засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишньої фінансової директорки корпорації «Харківський електрощитової завод «Елетекс-С», головної бухгалтерки ПАТ «СКБ «Електрощит» Валентини Пелих у справі Южно-Української АЕС.

Таке рішення 16 жовтня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє «Слово і Діло».

Як відомо, 5 лютого Жовтневий районний суд міста Харкова засудив Пелих до п'яти років позбавлення волі й звільнив на випробувальний термін в один рік без позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю та без конфіскації майна.

Після цього адвокати обвинуваченої подали апеляцію на такий вирок, оскільки, на їхню думку, при винесенні такого рішення були допущені істотні порушення вимог Кримінального процесуального кодексу України. 24 липня Апеляційний суд Харківської області задовольнив скаргу й скасував вирок. Судді вказали, що на укладання цієї угоди не було письмової згоди представника потерпілого.

Своєю чергою прокурор САП просив Касаційний кримінальний суд переглянути рішення Апеляційного суду через істотні порушення вимог КПК, скасувати це судове рішення й призначити новий розгляд у суді апеляційної інстанції. Однак судді відмовили у відкритті провадження через те, що КПК встановлює перелік підстав, за яких можна оскаржити рішення Апеляційного суду, а ця ухвала не підлягає касаційному оскарженню.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: