Верховний суд уже втретє збереться на слухання у справі столичного ЖК

Читать на русском
Адвокатом забудовника виступає Олена Мамедова, яка також є адвокатом нардепа Дубіля. Головує суддя Верховного суду Сергій Могил.

У вівторок, 30 липня, в Києві відбудеться вже третє засідання Верховного суду, який розглядає скаргу власника землі в Голосіївському районі столиці на забудовника ЖК Rich House.

Про це повідомляє «Слово і Діло».

Землевласник ТОВ «999» не погоджується з рішенням судів першої та апеляційної інстанцій, якими позивачу відмовили у стягненні з ТОВ «Юстіс-груп» коштів за договором.

Згідно з угодою, підписаною між землевласником (ТОВ «999») і забудовником (ТОВ «Юстіс-груп»), землевласник повинен був отримати 300 тис. дол. та 7% від площі побудованих квартир. Однак ТОВ «999» не отримала обіцяні кошти, а на земельній ділянці з'явився проблемний довгобуд Rich House, який мали здати в експлуатацію ще в 2018 році.

Адвокатом забудовника виступає Олена Мамедова, яка також є адвокатом нардепа Дубіля. Головує суддя Верховного суду Сергій Могил.

У січні цього року Громадська рада доброчесності затвердила висновок про невідповідність кандидата на посаду судді Верховного суду Сергія Могила критеріям доброчесності та професійної етики, спираючись, зокрема, на те, що суддя не підтвердив належним чином джерела походження свого майна, витрат і отриманих благ. Негативний висновок від Ради було винесено також щодо ще одного судді, яка розглядає даний позов - Наталії Волковицькій.

Перенесення засідань у справі Rich House судді вже в третій раз мотивують тим, що їм необхідно більше часу на ознайомлення з матеріалами справи.

Нагадаємо, «Слово і Діло» публікувало цикл журналістських розслідувань про схему виведення коштів з ЖК «Шевченківський квартал». З'ясувалося, що для будівництва ЖК Rich House використовувалася частина грошей інвесторів ЖК «Шевченківський квартал».

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...