НАЗК внесло припис Кубіву та Омеляну

Читать на русском
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло приписи Кубіву та Омеляну.

НАЗК внесло 4 приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону, зокрема, першому віце-прем’єр-міністру України - міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу НАЗК.

НАЗК внесло припис міністру юстиціїНаціональне агентство по запобіганню корупції внесло припис міністру юстиції України Павлу Петренку через конфлікт інтересів, який пов'язаний з в. о. директора ДП Центр оцінки і інформації.

Як зазначається припис Кубіву внесено стосовно директора ДП «ДНІПРО-ВДМ» Ігоря Ковтуненка.

Також припис внесено міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну стосовно директора казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» Віктора Сударева у зв’язку із встановленням фактів непередачі в управління іншій особі належних їм корпоративних прав у товариствах з обмеженою відповідальністю протягом 30 днів з моменту призначення Ковтуненка та Сударева на вказані посади у порядку, передбаченому Законом.

«Також внесено припис в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Максиму Мартинюку стосовно голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів Володимира Лапи, який не прийняв рішення щодо врегулювання конфлікту інтересів у зв’язку з отриманням повідомлення про наявність потенційного конфлікту інтересів від начальника Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві Олега Рубана», - йдеться у повідомленні.

Крім того, як зазначається, НАЗК внесло припис начальнику Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області Михайлу Пшику стосовно можливого порушення його підлеглим Андрієм Велігошею вимог ЗУ «Про запобігання корупції» під час роботи у складі комісії з питань медико-психологічної реабілітації особового складу.

Нагадаємо, НАЗК минулого року направило до правоохоронних органів 253 обґрунтованих висновки щодо виявлення ознак кримінальних правопорушень у деклараціях.

Раніше повідомлялося, що НАЗК затвердило обґрунтований висновок за декларування недостовірних відомостей депутатом Київської міської ради на суму понад 2,6 млн гривень.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал