НАЗК знайшло порушення в звітах 13 партій

Читать на русском
Національне агентство з питань запобігання корупції виявило порушення у звітах 13 політичних партій за ІІІ квартал 2018 року.
Ілюстративне фото.

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило порушення у звітах 13 політичних партій за ІІІ квартал 2018 року.

Как пишет «Слово и Дело», про це повідомляє в суботу прес-служба НАЗК.

Чого очікують українці після президентських виборів – опитуванняНайбільш оптимістичні очікування від майбутніх президентських виборів на Кіровоградщині та Тернопільщині, Рівненщині та Волині, Вінниччині, Черкащині, Буковині та Хмельниччині.

Загалом НАЗК затвердило 41 висновок за результатами аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за ІІІ квартал цього року.

Виявлено порушення у звітах партій «Справа», «Соціальна справедливість», «Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна», «Блок Володимира Миколаєнко», «Партія «Національно-демократичне об’єднання «Україна», «Республіканська платформа», Партія народної дії «Надія», «Республіканська партія», «Українська партія честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю», «Всеукраїнське об’єднання «Вільність і справедливість», «Селянська партія України», «Партія Наталії Королевської «Україна- Вперед!», «Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

«Виявлено порушення встановленого порядку подання або строків подання звіту політичної партії та встановленого порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії, за що передбачена відповідальність за статтями 212-21, 212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення», - зазначили в НАЗК.

У НАЗК нагадали про допустиму вартість подарунків для чиновниківНаціональне агентство з питань протидії корупції нагадало «святим Миколаям» про обмеження вартості подарунків, які мають право отримувати чиновники.

Там додали, що із 41 висновку НАЗК 32 висновки підготовлено за звітами політичних партій, які не здійснювали діяльність у звітному періоді.

Всього за ІІІ квартал 2018 року до Національного агентства надійшли 276 звітів політичних партій.

Зазначається, що рішеннями НАЗК від 7 та 14 грудня 2018 року вже були затверджені 148 висновків про результати аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

Нагадаємо, ЦВК оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів президента України 31 березня 2019 року з 31 грудня 2018 року.

Згідно із законодавством, виборча кампанія триватиме 90 днів. Вибори відбудуться 31 березня 2019 року.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал