АМКУ закрив справу про монополізм ДТЕК

Читать на русском
Антимонопольний комітет України прийняв рішення про закриття справи про монопольне становище енергохолдингу ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова.
Ілюстративне фото.

Антимонопольний комітет України прийняв рішення про закриття справи про монопольне становище енергохолдингу ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляють «Наші Гроші».

Завищені тарифи ДТЕК принесуть Ахметову щонайменше 10 млрд грн – ГерусМаніпуляції з тарифом на відпуск електроенергії з боку регулятора в особі НКРЕКУ принесуть додатковий дохід ТОВ ДТЕК, яке контролюється Рінатом Ахметовим, в розмірі не менше 10 млрд грн.

Повідомляється, що глава АМКУ Юрій Терентьєв оголосив рішення закрити справу про монополізм ДТЕК за підсумками закритого голосування членів комітету. Він також додав, що рішення прийнято п'яти голосами проти одного.

Нагадаємо, справу про монопольне становище ДТЕК на ринку електроенергії було відкрито Антимонопольним комітетом ще в 2015 році. Комітет підозрював групу компаній Ахметова у зловживанні монопольним становищем. Провадження відкрили після розгляду відповідної скарги від Національної комісії, яка здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Як відомо, на сьогодні енергохолдинг Ахметова контролює 75% ринку теплової генерації і 85% видобутку вугілля в країні. Відповідно до раніше прийнятого проміжного рішення АМКУ, ДТЕК не займає монопольне становище, не використовує свою ринкову владу для обмеження конкуренції, а також не впливає на ціну електроенергії.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...