Ахметов збільшив багатство – Bloomberg

Читать на русском
Український бізнесмен Ринат Ахметов, як і раніше, є найбагатшою людиною в Україні, його стан наближається до 6 мільярдів доларів.

Український бізнесмен Ринат Ахметов, як і раніше, є найбагатшою людиною в Україні, його стан наближається до 6 мільярдів доларів.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє Bloomberg.

Ахметову обмежили витрати на особисті потребиОкружний суд міста Нікосія (Кіпр) заборонив українському олігарху Рінату Ахметову витрачати понад 20 тисяч євро на місяць.

Зазначається, що Ахметов, як і раніше, є найбагатшою людиною в Україні. Він володіє найбільшим в Україні індустріальним конгломератом «Систем Кепітал Менеджмент», найціннішими активами якого є металургійна компанія «Метінвест» та ДТЕК – вугільний і енергетичний бізнес.

Повідомляється, що обидві компанії мали підприємства в Луганській та Донецькій областях, де на початку 2014 року з'явилися проросійські бойовики. Видання пише, що Ахметов був змушений переїхати з рідного Донецька до Києва, а його статки знизилися з 22,4 мільярда доларів у січні 2013 року.

«На початку 2017 року активи «Метінвесту» та ДТЕК у Луганську та Донецьку були націоналізовані проросійськими бойовиками після того, як українські військові ветерани розпочали транспортну блокаду утримуваних бойовиками східних областей», – пише видання.

Bloomberg зазначає, що Ахметов залишився на плаву й «Метінвест» повідомив про посилення фінансових результатів у першому півріччі 2018 року порівняно з аналогічним періодом 2017.

За цей же період видобуток вугілля ДТЕК скоротився на 12,9%, але зусилля з переведення деяких енергоблоків зі споживання антрациту, який недоступний в Україні через транспортну блокаду, на інший тип вугілля дають результати й дозволяють холдингу знизити потреби в імпорті вугілля.

Як повідомлялося раніше, в світовому рейтингу мільярдерів український бізнесмен Рінат Ахметов посів 282-ге місце в 2018 році.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: