В ООН назвали кількість трудових мігрантів у світі

Читать на русском
Трудові мігранти становлять близько 4,7 відсотка від загальносвітової робочої сили. При цьому левова частка їх зайнята в країнах з високим і середньовисоким рівнем доходів.

Чисельність трудових мігрантів у всьому світі з 2013 року зросла на 9% і досягла 164 млн осіб.

Про це повідомляє Міжнародна організація праці (МОП) ООН у середу, 5 грудня, пише «Слово і Діло».

У доповіді, заснованій на статистиці за 2017 рік, трудові мігранти визначені як люди старше 15 років, які переїхали в іншу країну в пошуках роботи або знайшли роботу після переїзду в закордонну державу.

Згідно з даними МОП, трудові мігранти становлять близько 4,7% від загальносвітової робочої сили. При цьому «левова частка» їх зайнята в країнах з високим і середньовисоким рівнем доходів.

Так, 61% трудових мігрантів перебувають у трьох субрегіонах: 23% - у Північній Америці, 23,9% - у Північній, Південній і Західній Європі і 13,9% - в арабських країнах.

В інші регіони, де проживає велика кількість робітників-мігрантів - понад 5%, входять Східна Європа, країни Африки на південь від Сахари, Південно-Східна Азія і Тихий океан, а також Центральна і Західна Азія. При цьому в Північній Африці проживає менше 1% трудящих-мігрантів.

Нагадаємо, масштаби трудової міграції в Україні досягли загрозливого рівня для майбутнього української економіки. Частка мігрантів в населенні у віці 15-70 років становить 8%.

На цей момент за кордоном постійно працюють близько 3,2 млн українців. А на сезонну роботу за кордон виїжджає близько 9 млн громадян України.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал