В Україні різко збільшиться число незаконних мігрантів

Читать на русском
Днями в Сумській області затримали групу нелегальних мігрантів з Південно-Східної Азії. Їх на мікроавтобусі через російсько-український кордон намагався перевезти громадянин України.

Днями в Сумській області затримали групу нелегальних мігрантів з Південно-Східної Азії. Їх на мікроавтобусі через російсько-український кордон намагався перевезти громадянин України.

Держприкордонслужба попередила: подібні випадки можуть почастішати, повідомляє «Слово і Діло».

Трудові мігранти – не проблема, а найбільший актив УкраїниЗаробітчани, які працюють в Європі, коли повернуться додому, сформують середній клас. У них вже є щеплення від популізму й вони точно знають, якою має стати Україна.

«Україна найближчим часом може зіткнутися з проблемою різкого збільшення кількості незаконних мігрантів, які будуть намагатися потрапити в нашу країну будь-яким способом», - заявив глава Державної прикордонної служби України Петро Цигикал.

Мігранти-нелегали, які намагаються потрапити до Європейського Союзу через територію України, в разі їхнього видворення в Україну ж і будуть повернуті. По крайній мірі, це прописано в угоді про реадмісію від 2008 року, яка була умовою лібералізації візового режиму з ЄС.

«Чим ефективніше буде працювати система по поверненню нелегальних мігрантів в країнах Європейського Союзу, тим більше людей, що потрапили з України туди, будуть повертатися до нас. Виходить Україна буде перетворюватися в країну, в якій будуть по суті концентруватися ось ці нелегальні мігранти», - пояснив представник уповноваженого верховної Ради з прав людини Михайло Чаплига.

Нагадаємо, раніше в ООН погодили текст першого в історії глобального договору про міграцію.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал