Супрун розповіла, як правильно варити суп

Читать на русском
Супрун не визнає користі від супів. Однак вона не проти борщу. Натомість радить зливати перші кілька бульйонів після варіння м‘яса.

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, наскільки рідкі страви (супи – ред.) необхідні для здоров'я.

Як інформує «Слово і Діло», про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Наскільки добре ви знаєте поради Уляни Супрун?Ми зібрали найцікавіші поради в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, яка розвінчує міфи про способи лікування різних хвороб, та пропонуємо вам перевірити свої знання.

За словами чиновниці, жодного наукового підтвердження, що їсти суп потрібно щодня, немає.

«Їсти чи не їсти суп — більше питання смаку, аніж здоров‘я. Навіть якщо ви зовсім відмовитеся від супу це не матиме шкідливих наслідків. Адже в країнах, де майже не їдять рідкі страви – показник гастроентерологічних захворювань не має суттєвих відмінностей від нашого», - зазначає Супрун.

За її словами, збалансоване різноманітне харчування і достатньо рідини упродовж дня позбавляють нас потреби їсти суп чи борщ.

Але люди, які наполягають на необхідності їсти «перше» чи «гаряче», все ж таки мають рацію, оскільки в тарілці супу чи борщу можна зібрати 3-6 видів зелених овочів, бобових, грибів та зелені, в супі зберігаються корисні вітаміни та мінерали, добре зволожена їжа краще перетравлюється.

Глава МОЗ радить при готуванні супу зливати перші кілька бульйонів після варіння м‘яса.

«Суп — це не ліки і не нудний атрибут здорового способу життя, який ми мусимо споживати щодня. Це проста і зручна їжа, яка може мати велику користь для здоров’я», - підкреслила Супрун.

Нагадаємо, на своїй сторінці в Facebook Супрун розвінчує міфи, пов'язані з медициною.

Зокрема, 29 липня вона розповіла, як правильно збрати гриби.

Також чинониця розвінчала міф про неймовірну користь «суперфудів».

Раніше спікер Андрій Парубій похвалився, що дотримується порад Супрун.

Як повідомляло «Слово і Діло», Уляна Супрун очолила рейтинг ненависних українцям політиків. Своє негативне ставлення до неї висловили 46% опитаних українців.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: