Соціологи склали антирейтинг українських політиків

Читать на русском

Метод опитування - особисте інтерв'ю у респондента вдома. Всього було опитано 2400 жителів України у віці 18 років і старше, які мають право голосувати.

Українці заявили, що ненавидять в. о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун, директора «Нафтогазу» Андрія Коболєва і главу НАБУ Артема Ситника.

Такі результати показало дослідження, проведене Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення американського Міжнародного республіканського інституту, пише «Слово і Діло».

Президентський марафон-2019. Плани на осіньОстанні літні місяці – час для ретельної підготовки до важливого осіннього політичного сезону. Про шанси та порядок денний основних кандидатів у президенти – в матеріалі політолога Олександра Радчука.

Зокрема, респонденти повинні були дати відповідь на питання: «Яке Ваше ставлення до таких українських політиків і представників української влади?».

Всього до антирейтингу потрапив 21 політик.

Очолила список Уляна Супрун, якій 46% опитаних українців висловили своє негативне ставлення. Друге місце в цьому списку займає Андрій Коболєв. Дуже негативне ставлення йому висловили 20% респондентів. До Артему Ситнику дуже негативно ставляться 18% опитаних.

Як повідомляється, опитування проводилося по всій Україні (крім анексованого Криму і частини Донбасу) з 26 травня по 10 червня 2018 року. Метод опитування - особисте інтерв'ю у респондента вдома. Всього було опитано 2400 жителів України у віці 18 років і старше, які мають право голосувати. Вибірка репрезентативна за статтю, віком, області та розміром населеного пункту. Допустима похибка не перевищує 2%.

Раніше соціологи дізналися, кого сьогодні українці бачать майбутнім президентом.

Також соціологи з'ясували, де відпочиватимуть українці.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...