Сенцов написав нового листа з колонії

Читать на русском
У листі український режисер дав вказівки колегам для постановки фільму за своєю п'єсою, а також розповів про інформаційний вакуум.

Український режисер Олег Сенцов написав нового листа з в'язниці.

Як пише «Слово і Діло», про це в п'ятницю, 21 вересня, на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомила координатор об'єднання Жінки Євразії Тетяна Щур.

Тюремники намагаються змусити Сенцова припинити голодування - адвокатСпівробітники російській колонії міста Лабитнанги намагаються змусити незаконно затриманого українського режисера Олега Сенцова припинити голодування, яке триває вже 119 днів.

За її словами, Сенцов написав листа ще 17 вересня. Воно складається з двох частин. У першій режисер дає конкретні вказівки колегам по постановці фільму за своєю п'єсою Номери.

«Друга частина... Про здоров'я взагалі не пише. В основному пише про те, що йому не вистачає конкретної інформації», - розповіла Щур.

Сенцов повідомив, що йому не вистачає не зітхань і ахів, які він отримує в 90 відсотках листів, а конкретної інформації про події, які відбуваються у світі навколо українських в'язнів і навколо цілей його голодування.

«Він перебуває в повному інформаційному вакуумі. Телевізор, і той зламався», - розповіла про лист Сенцова Щур.

Також український режисер розповів про листи, одержувані від різних людей. Режисер попросив вибачити його, якщо він здався комусь занадто різким.

Напередодні Верховна Рада України ухвалила проект постанови щодо заяви до Нобелівського комітету про висунення Олега Сенцова на Нобелівську премію миру.

Як відомо, Сенцов оголосив голодування 14 травня 2018 року.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...