Борги за комуналку: міністр юстиції розповів, яке майно можуть описати

Читать на русском
Міністр юстиції Павло Петренко запевнив, що в українців не будуть забирати квартири за борги за комунальні послуги.
Слово і Діло

Міністр юстиції Павло Петренко запевнив, що в українців не будуть масово забирати квартири та будинки через борги за комунальні послуги.

Про це міністр заявив у інтерв'ю «Слову і Ділу».

Відзначимо, що 11 липня «Київенерго» повідомило, що разом із виконавчою службою почало проводити рейди квартирами киян, які мають борги за тепло. В компанії заявили, що в разі несплати боргів найближчим часом буде проведене примусове списання коштів з рахунків, а також описане й продане майно.

«Київенерго» влаштувало рейди на боржників: як вийти з тарифної кризиБорг споживачів та держбюджету за тепло й гарячу воду станом на 1 липня склав майже 3,8 мільярда гривень. Київенерго вже почало рейди квартирами киян. Оцінили ситуацію експерти.

«Дивіться, якщо говорити про опис і продаж майна, майно ж різне. Якщо говорити про борг, який накопичився за надання послуг теплопостачання або водопостачання, в боржника може бути описане рухоме майно: починаючи від мобільного телефону, закінчуючи якимись побутовими речами. Не йдеться про те, що будуть масово зараз забирати квартири або будинки в боржників. Цього немає й не буде», – заявив Петренко.

При цьому міністр зазначив, що заява «Київенерго», ймовірно, має інформаційно-превентивний характер для боржників, а державні виконавці не виконують роль сервісних центрів будь-яких стягувачів.

Повне інтерв'ю Павла Петренка читайте сьогодні на порталі «Слово і Діло».

Нагадаємо, Господарський суд Києва виніс рішення щодо боргу «Київенерго» перед «Нафтогазом» за спожитий газ.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: