У КМДА повідомили, чи вплине завершення угоди з «Київенерго» на тарифи

Читать на русском
Організаційні процеси завершення угоди з ПАТ «Київенерго» не спричинить підвищення тарифів для киян.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв заявив, що організаційні процеси завершення угоди з ПАТ «Київенерго» не спричинить підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для киян.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Тарифи на тепло – це структурована річ. «Левову» частку тарифу на тепло складає вартість природного газу. Тому тариф на теплову енергію залежатиме від того, як змінюватиметься ціна на газ. Якщо ціна на газ не змінюватиметься, то тарифи на тепло також залишаться незмінними», – пояснив він.

Він додав, що одним зі стратегічних завдань міської влади в найближчі 5-10 років є модернізація системи теплозабезпечення міста. Це дозволить знизити неефективні теплові втрати, що впливають на тариф.

За його словами, планування та виконання цієї роботи проводиться із залученням міжнародних компаній.

«Для повноцінної модернізації теплового господарства столиці необхідні колосальні кошти, адже переважна більшість мереж зношені, об’єкти теплогенерації збудовані десятки років тому», - зауважив він.

Чиновник додав, що необхідне гібридне фінансування.

«Будемо акумулювати і кошти міста, але орієнтуватися і на залучення коштів під окупні проекти», – зауважив він.

Термін дії договору з ПАТ «Київенерго» на використання ТЕЦ, теплових мереж та інших комунальних енергетичних об'єктів столиці спливав 27 квітня 2018 року.

Як повідомлялося раніше, борги «Київенерго» перед «Нафтогазом» зросли до п'яти мільярдів.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: