РНБО планує дозволити приватизацію оборонних підприємств в Україні

Читать на русском
РНБО разом із Кабміном ВР опрацьовують можливість на законодавчому рівні дозволити приватизацію українських державних оборонних підприємств.

Рада національної безпеки і оборони разом із Кабінетом міністрів та Верховною Радою опрацьовують можливість на законодавчому рівні дозволити приватизацію українських державних оборонних підприємств.

Про це на брифінгу у вівторок, 26 червня, повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов, пише «Слово і Діло».

«Хочу проінформувати, що ми проводимо активну роботу і з Кабінетом міністрів, і з Верховною Радою, зокрема, з профільними комітетами щодо зняття будь-яких обмеження щодо приватизації державних оборонних підприємств, а також інвестування, внесення іноземних інвестицій до цих підприємств», – розповів він.

Турчинов додав, що наразі це жорстко обмежує чинне українське законодавство.

«Важливо, що ці заходи з лібералізації зовнішньоекономічної діяльності українських оборонних промислових підприємств, з одного боку, значно посилять їхні позиції, перспективи розвитку, конкурентоздатність та ефективність діяльності, а з іншого – не буде послаблений експертний контроль», – сказав секретар РНБО.

За його словами, діяльність усіх суб'єктів цього ринку відповідатиме всім підписаним Україною міжнародним угодам.

На думку Турчинова, ці заходи дозволять зекономити бюджетні кошти, а також зробити оборонний сегмент більш прозорим та ефективним.

Раніше Фонд держмайна оголосив перші шість конкурсів із відбору радників для підготовки до приватизації та продажу пакетів акцій для шести з 22 підприємств.

Також віце-прем'єр-міністр Степан Кубів запевняв, що до кінця 2017 року буде ухвалений закон про приватизацію, проект якого запропонував уряд.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал