Запуск Антикорупційного суду: ВР ухвалила закон

Читать на русском
ВР ухвалила закон про утворення Вищого антикорупційного суду. Цей проект закону спрямований на реалізацію закону про ВАС.

Верховна Рада ухвалила закон 8497 про утворення Вищого антикорупційного суду.

За відповідне рішення проголосували 265 депутатів, пише «Слово і Діло».

У США прокоментували створення Антикорупційного суду в УкраїніВ американському Держдепартаменті дуже раді ухваленню законопроекту про Антикорупційний суд і просять внести правку.

За словами доповідача з питання, заступника глави Адміністрації президента Олексія Філатова, цей проект закону спрямований на реалізацію закону про Вищий антикорупційний суд і дасть змогу розпочати процедури зі створення й забезпечення діяльності ВАС у Києві.

Як повідомлялося, 7 червня Верховна Рада ухвалила закон №7440 про Вищий антикорупційний суд України. «За» проголосували 315 народних депутатів. Президент Петро Порошенко підписав його 11 червня. Проте для самого створення суду потрібен ще один закон, заявляли окремі депутати та директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

Раніше в ЦПК повідомили, що цієї правки не було в погоджувальній таблиці, викладеній на сайті Верховної Ради. Така норма з’явилася в оприлюдненому тексті закону. Ця правка не була зачитана головою комітету правової політики та правосуддя Русланом Князевичем у сесійній залі перед ухваленням закону й не обговорювалася на комітеті.

Згодом у Раді зареєстрували проект щодо зміни скандальної правки у законі про ВАС.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал