Супрун уточнила, скільки українців уже підписали декларацію з лікарем

Читать на русском
В Україні декларації з терапевтами, педіатрами і сімейними лікарями підписали вже майже 4,5 мільйона осіб.

В Україні декларації з терапевтами, педіатрами і сімейними лікарями підписали вже майже 4,5 мільйона осіб.

Як передає «Слово і Діло», про це в четвер, 17 травня, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Уляна СупрунВиконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України
Супрун запевняє, що у 2018 році відбудеться повна зміна первинної ланки медичної допомогиСказано 3 січня 2018 р.Статус обіцянки: Не виконано

«Найбільш активними були жителі Вінницької області - тут свого лікаря вибрали вже 20% жителів. У Харківській області декларації підписали 16% жителів, у Полтавській - 15,5%, у Чернівецькій - 13%, у Житомирській - майже 11%. Цікаво, що Харківська область є лідером за підписанням декларацій в абсолютних числах - більше 478 тисяч декларацій», - йдеться в повідомленні.

У МОЗ зазначають, що серед тих, хто вже визначився зі своїм лікарем, найактивнішими були люди 40-64 років - саме вони підписали третину від усіх укладених на сьогодні декларацій.

Вибір лікаря для дитини активно декларували батьки, частка підписаних декларацій - 23% (0-5 років - 8%, 6-17 років - 15%). Наступні за активністю вікові групи - це люди 18-39 років і 65 років і старші (по 22%).

В Україні стартував перший етап медреформиУ понеділок, 2 квітня, в Україні стартує кампанія по вибору лікаря первинної медичної допомоги «Лікар для кожної сім'ї», яка стане першим етапом медичної реформи.

Зараз в електронній системі охорони здоров'я зареєтровано 20,5 тисяч лікарів. 72,6% пацієнтів, які вже вибрали свого лікаря, підписали декларації із сімейними лікарями, 15,1% - з терапевтами, 12,3% - з педіатрами.

Нагадаємо, 2 квітня, у перший день національної компанії «Лікар для кожної сім'ї», близько 12,5 тисяч українців підписали декларацію із сімейним лікарем.

Раніше повідомлялося, що за обслуговування різних вікових категорій пацієнтів установлені різні тарифи. Найбільше лікарі зароблятимуть за лікування дітей віком до п'яти років.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...